Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
28 јуни 2010
Мислења
63
Поени од реакции
15
Дали му се наоѓа на некој семинарска на тема ВИДОВИ СПИЕЊА И МЕНТАЛНА АКТИВНОСТ ЗА ВРЕМЕ НА СПИЕЊЕ ( треба од опфати РЕМ, НОН-РЕМ фаза, споробраново спиење и нивни карактеристики, фази на спиење...)

Ве молам ако му се наоѓа на некој нека ми пуштииии :)
 
B

BooBojan

Гостин
Ми треба некоја семинарска по зоологија.Темата може да биде било која.
Може како тема да биде некое животно,некој органи или било што друго поврзано со зоологијата.
 
Член од
6 октомври 2011
Мислења
7
Поени од реакции
1
наставничката македонски ни рече да најдеме 3 митски народни песни..ако знаете некоја пишете или дадете ми линк молам..многу ми треба..:/
--- надополнето: 9 април 2012 во 22:01 ---
наставничката македонски ни рече да најдеме 3 митски народни песни..ако знаете некоја пишете или дадете ми линк молам..многу ми треба..:/
--- надополнето: 9 април 2012 во 22:01 ---
наставничката македонски ни рече да најдеме 3 митски народни песни..ако знаете некоја пишете или дадете ми линк молам..многу ми треба..:/
--- надополнето: 9 април 2012 во 22:01 ---
наставничката македонски ни рече да најдеме 3 митски народни песни..ако знаете некоја пишете или дадете ми линк молам..многу ми треба..:/
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.382
Поени од реакции
8.509
Има некој нешто за Предностите на големите претпријатија??
 
B

Black Guard

Гостин
Има некој нешто за Предностите на големите претпријатија??
До кога ти треба??
--- надополнето: 12 април 2012 во 00:49 ---
Ми требаат две семинарски (не ми е строго определена темата) така да секоја помош би била добра...
Првата семинарска е НАТО или нешто интерпол,европол,фби,национална безбедност нешто такво по можност да има наведено некои македонски извори....- предметот е Основи на безбедност

Јас имам за НАТО, а може и да додадеме нешто за Federal bureau of investigation но и вистинските разузнавачи
Defense Intelligence Agency....Овие од ЦИА врбуваат,читаат весници,книгиПедерччини
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.846
Поени од реакции
1.970
Стручен труд тема - Буџетски дефицит на РМ
Има некој ?? Благодарам однапред :)
 
Член од
15 мај 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
дали може да добијам есеј со било каква тема ?
А ако има некој за оваа тема : Да го продолжам образованието на факултет

ми треба за петок , Ви благодарам :)
 
Член од
17 април 2011
Мислења
16
Поени од реакции
2
Може некој да ми прати некоја семинарска ако има по економија ? По можност нешто од книгата на таки фити.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Доколку има некој семинарска за Стратегија на некоја компанија, да ме контактира. :)
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
Семинарска за влијанието на мас медиумите и младите да не му се наоѓа на некој????
 

Joe_Satriani

Dream Theater Fan
Член од
30 ноември 2009
Мислења
79
Поени од реакции
106
До кога ти треба??
--- надополнето: 12 април 2012 во 00:49 ---Јас имам за НАТО, а може и да додадеме нешто за Federal bureau of investigation но и вистинските разузнавачи
Defense Intelligence Agency....Овие од ЦИА врбуваат,читаат весници,книгиПедерччини
Другар може да ми ја пратиш таа за НАТО да видам што како.... доста е само тоа друго не треба да не ни дојде многу :) :) :)
--- надополнето: 22 април 2012 во 21:07 ---
Има некој да ми прати состави за црнила и диво месо емаил:zdravkoena@yahoo.com Fala odnapred
ти пратив на маил анализа на диво месо може ќе ти послужи....
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Ајт некој ако има семинарска на било која од овие теми..Фотошоп,индизајн,илустратор,3дсмакс,корел, и слични....Иам 300 други работи па да не куцам ако има некој да помогне ке му бидам крајно благодарен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom