Семеен проблем

Член од
20 јули 2016
Мислења
7.631
Поени од реакции
4.931
Советиве што му ги давате се за лечење анксиозност, тинејџерска депресија и панични напади. Дечкото отишол више у крајност која единствено се контролира со КПД. Ова советиве ко сида да лечиме со чорапи у оцет.
Има ангер исју и агресивност. Да најверојатно ќе заврши помодрен од ќотек во некоја дупка. Проблемот е што не учел и работел лева работа и има проблеми со карактерот. Знаев вакви фаци доста, речиси ниеден не заврши добро. Знам во основно ме заебава и закача, сум бубал сум бил мирен не сум бил машко доволно. Сега после 20 години они чистат вециња тепаат мајки и жени и се по затвори, јас сум 3 класи над нив да не се фалам.
Затоа за сите млади, учење, трпение и смиреност и многу ќе се исплати. Вакви идиоти ќе им се клањаат и ќе ги молат за работа.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Најлошите совети што сум ги добил од моите.
1. Глеј пари да ти даваат за тоа што правиш
2. Не слушај жена
3. Остани во професијата
4. Не читај "глупости"
5. Не мисли на тоа
6. Улижувај се на луѓе
7. Глеј да најдеш стабилна работа
8. Не се дружи со било кој
9. Глеј да те почитуваат
10. Битен ти е изгледот
11. Држи до достоинство
12. Купи кола


Тоа научив до сега.
... интересно би било, да продолжиш по ист редослед, да видиме резултат на тие совети, нормално ако не ти пречи!
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.948
Мојот семеен проблем : моите дома дознаа дека секој пост го читам на тетките и сеуште ги немам блокнато. Ми се заканија дека ќе го изгубам наследството и ќе бидам избркан од дома.
Решение ?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Мојот семеен проблем : моите дома дознаа дека секој пост го читам на тетките и сеуште ги немам блокнато. Ми се заканија дека ќе го изгубам наследството и ќе бидам избркан од дома.
Решение ?
,,, може ли да знам кои се тие тетки?? како може вака да не категоризираш а кога пишуваше таму во таа темата и бараше помош јас целата се затрчав да ти помогнам ,,,
модераторите овде не си ја вршат работата и се случува тоа што се случува
епа добро!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom