Секс...

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Мислиш дека образовните институции и власта би дале зелено светло за такво нешто?
Не верувам дека сексуалното образование учи за фетиши и како да се праат стимулации.

Ги забораваш погорните ограничувања, меѓу кои (покрај взаемна согласност и др.) е и возраста и сексуалната зрелост. Би изреагирал, бидејќи син ми најверојатно не би имал у тој момент 25+ (а и бројкава на години ми беше отприлика ставена) и сеуште не би било завршено неговото сексуално зреење (ментално пред се).
Хипотетичко прашање беше.
А што е добро за некого на 15 е добро и на 25+....на крајот на краиштата тоа е едукација, и наменета е за година, две па и повеќе понатака.
Дали би ти било ок ако го видиш негде на 17 год. како му го пуши некоја 20 годишна а после преминуваат на анал?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.515
Еве се воведе сексуална едукација по школите и некоја наставничка го учи син ти на 15 год. како може да постигнат подобри оргазмички искуства со стимулација на простата. Како ќе изреагираш?
У исто време го учи син ти дека, орален и анален секс е ок....како би изреагирал и во тој дел?
Ти стварно мислиш дека тоа е дел од сексуална едукација?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Еве се воведе сексуална едукација по школите и некоја наставничка го учи син ти на 15 год. како може да постигнат подобри оргазмички искуства со стимулација на простата. Како ќе изреагираш?
У исто време го учи син ти дека, орален и анален секс е ок....како би изреагирал и во тој дел?
Био би веома поносан на едукацију свога сина под претпоставком да је у складу са најновијим ЕУ ЛГБТ стандардима.
Хипотетичко прашање беше.
А што е добро за некого на 15 е добро и на 25+....на крајот на краиштата тоа е едукација, и наменета е за година, две па и повеќе понатака.
Дали би ти било ок ако го видиш негде на 17 год. како му го пуши некоја 20 годишна а после преминуваат на анал?
А замисли да уместо нека то буде неко 25 годишњи?
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.547
Де бе Боди, жените можат дабл, трипл пенетрејшн, ти за едно прсте се исповозбуди!
Ах, тоа ти се благодетите што феминизмот ги носи. Ако не си феминист нема трипл-дабл на твоја сметка. :toe:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Стварно бе Боди, биди маж. Издржи. Шо знаеш, мож и ти ќе доживееш трансформација како Лорд Берик.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Za prst u gz ne sum fan, megjutoa koa bev 16 god bev u Vranje na gosti kaj rodninite na prespivanje i se pogodi edna godina pomala picketina i se lapavme taka kaj nea u dvorceto poso nemase tatko bese so majka i a taa tamu niso ne doagja neli da ne preci, koga gleam mi pika sreden prst u usta i ja koj kurac jebote i go griznav onaka ne jako tuku demek u fazon koj ti kurac, pa se povlece pak produzime so lapanje i koga pak pocinja isto, ja onaka zbunet i malce me pogleda sfati deka sum glup pa mi go zema mojot sreden prst pa kaj nea u usta i togas bate sfativ sto e rabotava i naravno sorcevite gi slekov i ona se fati za rabota...
 

Půtîñöt

Претседател
Член од
2 април 2020
Мислења
733
Поени од реакции
496
Za prst u gz ne sum fan, megjutoa koa bev 16 god bev u Vranje na gosti kaj rodninite na prespivanje i se pogodi edna godina pomala picketina i se lapavme taka kaj nea u dvorceto poso nemase tatko bese so majka i a taa tamu niso ne doagja neli da ne preci, koga gleam mi pika sreden prst u usta i ja koj kurac jebote i go griznav onaka ne jako tuku demek u fazon koj ti kurac, pa se povlece pak produzime so lapanje i koga pak pocinja isto, ja onaka zbunet i malce me pogleda sfati deka sum glup pa mi go zema mojot sreden prst pa kaj nea u usta i togas bate sfativ sto e rabotava i naravno sorcevite gi slekov i ona se fati za rabota...
И и го на крај како заврши даде ти гол или она? и го бутна ли ти прстот нејзе или она тебе? Или нерешено заврши?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Де бе Боди, жените можат дабл, трипл пенетрејшн, ти за едно прсте се исповозбуди!
Ти уживаш кога некој ќе пенетрира у тебе јас кога пенетрирам. У принцип на куров не му е битно кај влегува, битно е дразба.
Не може тие работи да ги разберете....има машки принципи на живеење и женски. Кога преминуваш граница одиш во матни води. Тоа посебно е изразено кај мажите, кај вас постои некое олеснување....и природно до негде ми е и лезбејки кога ќе видам.
Прст(или било што друго) у машки шупак е кршење на основен принцип, каде шупак не се дава хахахах
Еднаш една циганка на друга циганка и вика да ти ебе мој муж....има работи врежани у колективна потсвест на цел човечки род. Во таа насока има некој што е ебан и некој што ебе.

Мене ми е јасно дека тоа е илузија, ама така функционираат работите.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Дали би ти било ок ако го видиш негде на 17 год. како му го пуши некоја 20 годишна а после преминуваат на анал?
А што од ова не е океј, под претпоставка дека чупето нема хемороиди?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom