Секс...

Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.151
Поени од реакции
1.682
Не знам зошто ама сакам да умрам со главата меѓу нозе на оваа...
Автоматски споено мислење:

омг
секако дека има ОФ, што лесен живот живеат бре овие со надпросечна убавина
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.571
Поени од реакции
11.642
стар ВИТЗ, од Краљевина СХС... У војска, му вика капетанот на циго, напрај нешто да бидам во центар на вниманието на Парадата.... циго му турил една подебела сламка во газот на коњот што го јавал капетанот на парадата, на коњот му се истегнал до калдрма, па цела публика во капетанот гледала... капетанот видел дека е во центар пажње, ама не знае зошто, па го вика циго после парадата... ај кажи што напраи.... циго му кажа, а капетанот му вели : еве ти 10 дена наградно, ама ова мора да остане строго пов, посебно капетаницата НЕ СМЕЕ да дознае, ќе ми напика цела сламарица во газот :eek:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
11.009
Поени од реакции
12.648
My boyfriend and I have been dating for a month, and during the first week of us having sex, my boyfriend wanted me to use a dildo on him to stimulate his prostate. While I was stimulating his prostate with the dildo, he started moaning very loud and his body was shaking as though he was getting an electric shock. I thought that he was faking it, but the moment I saw his penis spraying cum all over my room like a fountain, I was impressed. He asked me if I waned to try it, and my dumb ass, who didn't know that I didn't have a prostate, said yes. So yeah, we did anal sex, and he was repeatedly asking me if he was "in the right spot" inside my anus, and my answer was always no.

We did some research, but we both would always open a page, and always skip to the "how to" part instead of reading through the introduction and stuff where they'd usually mention that only men have prostates.

So basically, we did this for an entire month and I started getting really frustrated because no matter what, we just couldn't find the right spot inside me, whereas my boyfriend would always hit his right spot and sprayed like a fountain all over my room. A very frustrated me, constantly kept searching for results on the internet until this morning, when I finally realised the truth, and how much of an idiot I've been all this time. I swear I don't know who's more of an idiot, me or my boyfriend. Although it's so embarrassing, it's hilarious, and I think on the bright side, atleast my boyfriend had fun having anal sex with me I guess.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
5
Поени од реакции
5
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
Zosto te zagrizuva?
Автоматски споено мислење:

Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
Ja od devojkata baram i povekje od toa i ona mi pruza bez problem
Normalna rabota.
 
Последно уредено:
Член од
22 ноември 2017
Мислења
1.545
Поени од реакции
2.284
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
Искрен ќе ти бидам, не ми е јасно шо си чекала да ти речи тој, а не си го имала направено то по своја иницијатива? Треба голем дел од жениве малце да де опуштите и да сте покреативни во секс, не е само слечи се, рашири нозете или натрти се и толку. Нормално, како и во се, секоја чест на исклучоци.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.144
Поени од реакции
11.803
My boyfriend and I have been dating for a month, and during the first week of us having sex, my boyfriend wanted me to use a dildo on him to stimulate his prostate. While I was stimulating his prostate with the dildo, he started moaning very loud and his body was shaking as though he was getting an electric shock. I thought that he was faking it, but the moment I saw his penis spraying cum all over my room like a fountain, I was impressed. He asked me if I waned to try it, and my dumb ass, who didn't know that I didn't have a prostate, said yes. So yeah, we did anal sex, and he was repeatedly asking me if he was "in the right spot" inside my anus, and my answer was always no.

We did some research, but we both would always open a page, and always skip to the "how to" part instead of reading through the introduction and stuff where they'd usually mention that only men have prostates.

So basically, we did this for an entire month and I started getting really frustrated because no matter what, we just couldn't find the right spot inside me, whereas my boyfriend would always hit his right spot and sprayed like a fountain all over my room. A very frustrated me, constantly kept searching for results on the internet until this morning, when I finally realised the truth, and how much of an idiot I've been all this time. I swear I don't know who's more of an idiot, me or my boyfriend. Although it's so embarrassing, it's hilarious, and I think on the bright side, atleast my boyfriend had fun having anal sex with me I guess.
Стимулација на простата, наводно, пружа многу поинтензивен оргазам од стимулација на фалусот.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.160
Поени од реакции
5.797
Стимулација на простата, наводно, пружа многу поинтензивен оргазам од стимулација на фалусот.
Ние можеме само да си претпоставуваме на-водно или на пелистер.
@ПрофаундлиСтупид има богато искуство од таа област и ногу пошироко, па нека повеле нека расветле дали е наводно, набрдо, низ брдо, узбрдо....
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.928
Ние можеме само да си претпоставуваме на-водно или на пелистер.
@ПрофаундлиСтупид има богато искуство од таа област и ногу пошироко, па нека повеле нека расветле дали е наводно, набрдо, низ брдо, узбрдо....
Imash iskustvo i ti govi... od redovnite pregledi.... ne se srami od godinite.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.144
Поени од реакции
11.803
Ние можеме само да си претпоставуваме на-водно или на пелистер.
@ПрофаундлиСтупид има богато искуство од таа област и ногу пошироко, па нека повеле нека расветле дали е наводно, набрдо, низ брдо, узбрдо....
Лесно ти е на тебе, сеуште млад претпоставувам, да се заебаваш на туѓ рачун, посебно однесувајќи се ова на повозрасната популација. Никогаш не можеш да знаеш, дали после 40-тите години ќе имаш проблеми со простата, нејзино воспалување, и притоа проблеми со ерекција, значи сексуален живот капут, е во вакви случаи само масажа на простата помага, и тоа со неоспорен успех.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.928
Лесно ти е на тебе, сеуште млад претпоставувам, да се заебаваш на туѓ рачун, посебно однесувајќи се ова на повозрасната популација. Никогаш не можеш да знаеш, дали после 40-тите години ќе имаш проблеми со простата, нејзино воспалување, и притоа проблеми со ерекција, значи сексуален живот капут, е во вакви случаи само масажа на простата помага, и тоа со неоспорен успех.
Govi ima okolu 50.. on se ova sho napisha go zivee.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.160
Поени од реакции
5.797
Лесно ти е на тебе, сеуште млад претпоставувам, да се заебаваш на туѓ рачун, посебно однесувајќи се ова на повозрасната популација. Никогаш не можеш да знаеш, дали после 40-тите години ќе имаш проблеми со простата, нејзино воспалување, и притоа проблеми со ерекција, значи сексуален живот капут, е во вакви случаи само масажа на простата помага, и тоа со неоспорен успех.
Ма не се забевам буразер. Члено погоре стварно има огромно искуство у вези простата.
Јас иако несум тоуку малд како шо си претпоставуваш немам искуство нити проблеми со простата. Да имав ќе споделев некоја финта.
Зоки ајде не биди себичен. Сподели некоја искуство, финта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom