Секс

Член од
7 ноември 2019
Мислења
9
Поени од реакции
27
Zdravo nova sum tuka i ne sum dovolno upatena kon teminve.
Sakam da ve prasam znaci jas i deckomi imame nekolku pati sex na denot.Minatiot mesec dobiv na 13 a sea osekam gradite deka me bolat ama se uste nemam dobieno.Ke ve zamolam da mi spodelite nekoi iskustva fala vi mnogu.
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Добро бе, стварно избегавам вакви теми да коментирам, па п*чка му материна знаете да се онадите по 10 пути у ден а не знаеш дека треба куртон да користи тој шо те запросил. Друго имаш тест за бременост ако нешто не ти штима шо не е е јасно ја незнам мајку му стара, што имате у тоа главите еден господ знае.
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
9
Поени од реакции
27
Znaci decki daj ne zezajte ja si imam serioznen problem,ne mi e do bebe sea :D
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.701
Поени од реакции
24.161
Zdravo nova sum tuka i ne sum dovolno upatena kon teminve.
Sakam da ve prasam znaci jas i deckomi imame nekolku pati sex na denot.Minatiot mesec dobiv na 13 a sea osekam gradite deka me bolat ama se uste nemam dobieno.Ke ve zamolam da mi spodelite nekoi iskustva fala vi mnogu.
Се сомневам дека си трол, ама во секој случај ќе ти одговорам(можеби некој ќе има полза од информацијава)... Си добила на 13ти, значи сега треба да добиеш околу 10ти. Искулирај и користи превентивно средство во иднина ако не ти е до деца.
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
LepiDzoni e vo pravo deka "Koga imas seks pred brak pravish TEZOK grev" Prvo treba da dojdes kaj mene na proba da vidime dali si spremna za brak.
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
112
Поени од реакции
276
Zdravo nova sum tuka i ne sum dovolno upatena kon teminve.
Sakam da ve prasam znaci jas i deckomi imame nekolku pati sex na denot.Minatiot mesec dobiv na 13 a sea osekam gradite deka me bolat ama se uste nemam dobieno.Ke ve zamolam da mi spodelite nekoi iskustva fala vi mnogu.
Прашај го иван исцилител за сигурно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom