Секс школо

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.652
... важно сите да научиме или да се потсетиме на „нештото“! :D



инаку среќа што на предметот физичко, денес не се посветува часови на прескок на „магаре“ или разбој



и уште по некоја гимнастичка вежба со „шпага“, пола женско ќе биде осудено за изгубена „невиност“ :D
 
Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
659
Vo 21 vek nekomu da mu e bitno dali e prv, tret ili deseti.
Edno staro pravilo nitu edna zena ne umira so eden.
Mladi ste ,ajde realno razmisluvajte I ne se zamarajte so brojki, ljubete bez predrasudi.
 
Член од
8 април 2012
Мислења
165
Поени од реакции
84
Vo 21 vek nekomu da mu e bitno dali e prv, tret ili deseti.
Edno staro pravilo nitu edna zena ne umira so eden.
Mladi ste ,ajde realno razmisluvajte I ne se zamarajte so brojki, ljubete bez predrasudi.
Точно така
За љубов нема граници
Ама и за авантури ;)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.122
Поени од реакции
15.937
Ако ја поминало пола Скопје ? Шу прајме ? И тогаш ли ?
Ама никако да ви погоди човек.
Не знам зш се буните ако некоја го има пола Скопје поминато, напротив, веројатноста дека нема да ве одмине и вас е многу голема, т.е и да сте ропак во изглед, памет и харизма пак имате некакви шанси. Гледано од математичка и логичка перспектива, вие треба да се радувате ако наидете на таква девојка, да не речам, голем процент од машките треба да палат кандилце да се најдат на нејзин пат.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ваквите како него не дека ќе ги одбијат оние женски што ги има поминато пола град, ама ете да се пише овде дека сака невозени. :Д





Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ваквите како него не дека ќе ги одбијат оние женски што ги има поминато пола град, ама ете да се пише овде дека сака невозени. :Д





Sent from my Mi A1 using Tapatalk
На таквите им поставуваш прашање : епа штом ја помина цело СК, што не ја помина и ти? и уживаш во муклата. После ќе ти пишат на форумов лелеци зошто Македонки шетале со Англичани, Шкоти, грев да те фати.
 
Член од
27 јуни 2019
Мислења
59
Поени од реакции
41
Ваквите како него не дека ќе ги одбијат оние женски што ги има поминато пола град, ама ете да се пише овде дека сака невозени. :Д





Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Хахах дечки, не ме знаеш така да нема шо да ме коментираш лично. Имав прилика со една таква и не бидна нишо пошо среќа на време дознав шо и како праела.
Автоматски споено мислење:

Ама никако да ви погоди човек.
Не знам зш се буните ако некоја го има пола Скопје поминато, напротив, веројатноста дека нема да ве одмине и вас е многу голема, т.е и да сте ропак во изглед, памет и харизма пак имате некакви шанси. Гледано од математичка и логичка перспектива, вие треба да се радувате ако наидете на таква девојка, да не речам, голем процент од машките треба да палат кандилце да се најдат на нејзин пат.
Не викам дека барам некоја невина ама не и некоја ептен расклецана де :pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.211
Поени од реакции
78.775
Жениве не даваат vs го поминале цело Скопје.
Испаѓа дека се само две групи.
Или уопште не даваат или го поминале цело Скопје.
Автоматски споено мислење:

Поискусна партнер(ка) - подобар секс. Толку е просто.

Полигамија, ако е у брак е лошичка работа и од/за обете страни. (ако не е спогодбена)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Испаѓа дека се само две групи.
Или уопште не даваат или го поминале цело Скопје.
Автоматски споено мислење:

Поискусна партнер(ка) - подобар секс. Толку е просто.

Полигамија, ако е у брак е лошичка работа и од/за обете страни. (ако не е спогодбена)
Па за неспособните и нарцисите секогаш важи грозјето е кисело :) за другово подоле исто се согласувам.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Хахах дечки, не ме знаеш така да нема шо да ме коментираш лично. Имав прилика со една таква и не бидна нишо пошо среќа на време дознав шо и како праела.
Автоматски споено мислење:



Не викам дека барам некоја невина ама не и некоја ептен расклецана де :pos:
Дечки една реченица што ја напиша знам каков си. :Д
Доволно е тоа за мене. :Д

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мене па ме занима што промени има кај некоја што имала повеќе сексуални партнери. Вагината е ќесе од Тинекс па со тек на време се оптегнува, пластелин изработка е па ако некој со поголем ја прошол на вас ќе ви е широка или? Баш ме интересира да објаснат засегнатите од таа проблематика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom