Секс школо

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.766
Поени од реакции
21.170
aqbe sum go probal toa kojznae kolku pati ne ide mene mi treba neso konkretno
Најконкретно и природно.
Ке маниш два шприцери пред секс, значи не еден или три туку два. И не на екс туку онака лежерно уз муабет, да има време да проциркулира низ крвта. Дозата е таман да отупиш малце таму долу,доволно за да можеш да се контролираш и да знаеш што правиш, премала за да не ти стани или не можеш да свршиш. Ке си тераш се додека не речи неможам поќе и тогаш ке си свршиш;)
Мислам не си хроник, па пиеш по две кила вино на екс, тогаш незнам што би ти поможило.
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Три дена од кога и заврши менструацијата имавме однос и сеа три дена по односот добила пак менструација , имавме секс без кондом и не свршив во неа.. Што може да и биде маката?
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Три дена од кога и заврши менструацијата имавме однос и сеа три дена по односот добила пак менструација , имавме секс без кондом и не свршив во неа.. Што може да и биде маката?
Абе човек си ја изреметил внатре затоа.
Не си требал да имаш секс 5 до 7 дена одкако добила, броено од денот кога добила, имам читано за ова затоа знам.
Ајде не бери гајле, ништо страшно, само што сега треба да ја пазиш едно 10 дена ништо да немате за да се опорави.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
mi se ima sluceno da svrsam samo za nekolku minuti i so toa samo da ja zapalam partnerkata i nisto na kraj, zasramen...kazete nekoe resenie pls
Имаш кондоми шо ти одолжуваат свршуење...
Имаат нешо трт мрт у нив и ти го отапуваат малце курот и фураш дуже...
 
Член од
11 јуни 2010
Мислења
230
Поени од реакции
74
Eve so ti e problemot: toa ti se desilo ednas i posle toa pri sekoe menuvanje na poza i sl se furas " lele lele sea pak da ne mi se desi" i tolku treba...psiholoski se blokiras i kraj! Istoto se desava kaj nekoi i na pocetok na odnosot koga se preoptereteni od toa kako ke se pokazat i dali ovoj pat ke im se digne ( obicno posle ebenje na pijano koga ednas ne mu se dignal), a ogromno vlijanie ima i devojkata t.e. mislenjeto na tipot za nea. Ako on misli deka ona e nekoj picketina 10 klasi nad nego, pocinja da se opteretuva vo stilot na " lele mora da se pokazam, lele zamisli da ne mi se digne" i tolku treba, mesto da uziva on celo vreme misli" digni se be ajde digni se" i kraj. Isto i so tebe koa menjas poza si vikas lele sea pak ke mi padne...i tolku treba! So tek na vreme ke prestanes da se zamaras i nema da imas gajle.
A ova so ti vikaat da odis na urolog, bakterija imas.....veze nema druze! UZIVAJ!
Хехех.... во право си друже баш така ко што објасни.... али девојката беше постара од мене и предходно подолго одеше со постар дечко (постар од мене 10 години) и малце бев оптеретен дали ке ја изработам добро или се посрамотам во однос на него.

Инаку имавме секс пак и истото ми се деси неколку пати да не можам да го стврднам добро за да влезе али пак се оптеретуав ко што викаш. Побарав по интернетов информации и најдов тоа се викало на ан. Performance Anxiety и се дешавало и на други и е од чисто психолошки причини.....

http://www.askmen.com/dating/love_tip_60/79_love_tip.html

Ако има некој што има слично искуство нека ми пише (овде или во приватна порака) колку време одприлика му требало за да престане да му се дешава ова и како го надминал.

Дека лесно е да се каже не се замарај али на дело коа ке дое ипак се замараш да не ти се деси ако има некој совети како го надминал ова и за колку време одприлика нека пише.
-------------------------------------------------
Инаку за го одржам цврст последните неколку пати имавме секс без кондом пошто така ми беше поубо мене. Коа ке ми дојдеше да свршам го ваѓав и свршував надвор и прекинувавме, дали е можно да и свршам внатре без да осетам или дали може да забремени од предсеменската течност што излага без да осетиш?
 
D

Deleted member 19276

Гостин
И таа течност која што излага пред да свршиш е плодна ;) внимавај.
 
F

FARANG

Гостин
Se sto si procital okulu Anxiety e tocno, gledaj da ne se opteretuvas i uzivaj. Toa sto predhodniot tip bil 10 god postar od tebe nisto ne znaci. Moze e poiskusen (a moze i ne) ama ti si toj sto sega e biten. Te odbrala tebe moze saka pomlad i pojak, moze saka poneiskusen sto ima veze toa na kraj kraeva. Prestani da si pravis pritsok i svati deka ti si bitniot.

E sega sto pomaga... Prvo ne pij, ne se zdrvuvaj pred odnos. Ako pusis namali. Vtoro vnimavaj sto jades. Ima nekoj hrani sto ja podobruvaat crkulacijata na krvta kaj mazite i so toa te pravat pocrvst. Isto taka sakas hrani sto sodrzat dopamine. Od hranite sto gi ima vo mkd ti preporacuvam creshi, patlidzan, bademi, maslinki, med i pogotovo fstaci. Treto dobra predigra. Ako ti e strav od kako si u sporedba so predhodniot jas bi ti preporacal idniot pat ubavo da ja izrabotis so jazik. Em sigurno ke ja zadovolis em ke imas prilika da ja vidis kako uziva i veruvaj i ti ke uzivas. Sigurno i ona ke vrati i ako se bide kako treba veke nema da mu ja mislis za ponataka.


Хехех.... во право си друже баш така ко што објасни.... али девојката беше постара од мене и предходно подолго одеше со постар дечко (постар од мене 10 години) и малце бев оптеретен дали ке ја изработам добро или се посрамотам во однос на него.

Инаку имавме секс пак и истото ми се деси неколку пати да не можам да го стврднам добро за да влезе али пак се оптеретуав ко што викаш. Побарав по интернетов информации и најдов тоа се викало на ан. Performance Anxiety и се дешавало и на други и е од чисто психолошки причини.....

http://www.askmen.com/dating/love_tip_60/79_love_tip.html

Ако има некој што има слично искуство нека ми пише (овде или во приватна порака) колку време одприлика му требало за да престане да му се дешава ова и како го надминал.

Дека лесно е да се каже не се замарај али на дело коа ке дое ипак се замараш да не ти се деси ако има некој совети како го надминал ова и за колку време одприлика нека пише.
-------------------------------------------------
Инаку за го одржам цврст последните неколку пати имавме секс без кондом пошто така ми беше поубо мене. Коа ке ми дојдеше да свршам го ваѓав и свршував надвор и прекинувавме, дали е можно да и свршам внатре без да осетам или дали може да забремени од предсеменската течност што излага без да осетиш?
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
И таа течност која што излага пред да свршиш е плодна ;) внимавај.
Имам прочитано некаде дека предсемената течност првиот пат не содржи сперматозоиди во себе туку го подготвува патот на сперматозоидите полесно и подмачкано да поминат низ мочниот канал да не ги оштети мочната киселина. Е сега ризично е вториот пат, ако си свршил еднаш а не си мочал, во каналот остануват сперматозоиди од претходната тура и кога надоага предсемената течност ги бутка пред себе .. така да може да завршат во вагината и да дојде до оплодување
 

Kajgana Shop

На врв Bottom