Секс хигиена

Член од
29 декември 2013
Мислења
147
Поени од реакции
197
:noze:Секс во туку што опрана постела. Навлаките мирисаат не ленор. Мммм и бањати и двајцата. Или уште подобро секс во када или под туш. Лелеееее:love:
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.302
Поени од реакции
29.770
Водата е (бе) антилубрикант!
Кој вели дека така е подобро, или не пробал или има... чудни вкусови. ;)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Пред доста години треба една типка да ми го пуше и јас тргнувам накај нужнико а она ме пита: дек ќе одеш?
Јас и викам: ќе одам да го заплакнам малце а она ми вика: абе типче, јас сакам к.р да пушам а не сапун
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Samo Veselinova moze da otvori vakva tema. Inace ja na nivata jadam kromid i luk i odam vo krevetot. Nema mienje, so kal vo bela postela ;)
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
На тие што им смета пот претпоставувам у лето немаат секс, така?

Значи збориме за тазе пот, што е често и нормално у летниов период кога се потиме скоро цело време. Одстоена пот, небањато недела дена, па корупка фатила е скроз друг муабет.
 
Член од
29 декември 2013
Мислења
147
Поени од реакции
197
Samo Veselinova moze da otvori vakva tema. Inace ja na nivata jadam kromid i luk i odam vo krevetot. Nema mienje, so kal vo bela postela ;)
Ако си од село. Во градот неможеш да најдиш работа што ќе правиш. Мора на нива. Абе добро. Мислам свесни сме дека и партнерот сака чист и убав секс да има. А не со смрдеата да го онесвестиш. Но има и такви пречисти. После мал замор одма туш маваат. А и не е препорачливо преголема хигиена. Така наслабнува имунитетот
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.291
Поени од реакции
12.645
три пати да си ја измие путката, убаво со сапун , дури после може да ја лижам...:X3:
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
аааа никако, најпрво у пчиња со камен убаво ке ја истрјам :sneaky:
Hahaha! Toa e prava partizanka! :)))))[DOUBLEPOST=1404295420][/DOUBLEPOST]Od ovie prashanja sledi odgovor> K**ac mi je masan , sex bitche slasan!
Zavisi od situacija, ali ako sum ljakse i na niva da rabotam sigurno kje shikam anti higienski, taka e pohardcore i poprirodno! ;)
 
Член од
2 јули 2014
Мислења
20
Поени од реакции
7
:vozbud::vozbud::pos::pos::pos:ме насмеја..:tapp::tapp: абе ако не ми се цека кој гледа тоа...се шалам..во старо време немало вакви работи,миенјепред секој однос,бриченје,депилацији...ама сепак народот билпоздрав.(y)(y)ама немало и неверства...а ова денешното,кој со кого стигне...шо и да напра не го спасува;)[DOUBLEPOST=1404308063][/DOUBLEPOST]:pos::pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1404308292][/DOUBLEPOST]
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.257
Поени од реакции
78.897
Водењето строга хигиена при сексот, не е субјективно прашање на лични преференци туку must.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Водењето строга хигиена при сексот, не е субјективно прашање на лични преференци туку must.
Temava za avtorot poise tera na majtap... nejse, majtap so smrdea pri sex nema! Ne da e must nego e krajnost ili ubavo sredena stokmena ili nema gakicki vadenje ocekuvam isto od sprotiva.
Gnasotii kakvi sve sliki mi iskacaat koa ke pomislam zeludnik mi se vrzva u cvor. Ti se soblaka I te mava nekoja rea na ispoteno I zaurdeno u isto vreme:sick::sick::vozbud::sick:
Posle takvo nesto tri dena na infuzii da se sozemam.
 
Член од
29 декември 2013
Мислења
147
Поени од реакции
197
Temava za avtorot poise tera na majtap... nejse, majtap so smrdea pri sex nema! Ne da e must nego e krajnost ili ubavo sredena stokmena ili nema gakicki vadenje ocekuvam isto od sprotiva.
Gnasotii kakvi sve sliki mi iskacaat koa ke pomislam zeludnik mi se vrzva u cvor. Ti se soblaka I te mava nekoja rea na ispoteno I zaurdeno u isto vreme:sick::sick::vozbud::sick:
Posle takvo nesto tri dena na infuzii da se sozemam.
Добро имаш право дека темава колку е озбилно напишана толку и е хумористична. Излегов од нормала со некои пишења. Значи само мислев на нормални мали нечистотии а не на такви екстремни случаи. Се заигравме малку.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom