Секс на стол!

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
А форумџии? а? А? А?
Симпатично нели? :)
Дали ви се допаѓа сексањето на стол? Па нормално дека ви се допаѓаа бее! Не ви се допаѓа? Зашто бее??
Абе...пенетрација си иде супер. Се гледате во очи со партнерот па дури и си разговарате и се смешкате слатко.
Па можете и да ја свртите...од другата страна...па да се дојде до фин поглед на грбот.
Форумџии и Форумџики....колку ја цените оваа поза и дали често ја практикувате?
Доколку не сте ја практикувале....столот под гз и гембајте се и уживајте.
Шмек тема и шмек поза!
Шмек!:wink:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.981
Поени од реакции
5.722
Па искрено на фотеља е по ха-це.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.429
Поени од реакции
30.617
Фотеља се рачуна? (6)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Како што тргнале коментариве осеќам дека некој ќе пише дека имал или сака на она троножно столче! Онакво...селско! Ако има некој таков...ќе го прогласам за феномен :)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Не се заебаајте :)
Стол стандарден. Ваков.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.429
Поени од реакции
30.617
Неам пробано. Немам у детска.
Ама фотеља стил рулз. Се измислија пози таму.
Штета што и помина времето. :( Не на фотељата.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Абе зависи од фотељата....ако е кожна некако ептен бе гзот ти се лепи ако се запотиш у сексот. Па некако доаѓа до анти шмек.
Но...фотеља од друг материјал...би завршило работа. Но сепак...не бе фотеља.
Стол! Чисто и јасно! Пенетрација и ејакулација на место!
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Ех на ваков тешко дека ќе издржи, жестоко само практикувам.

Ама има повеќе простор за маневар него фотеља that's 4 sure.
Абе сеа жестоко...за див секс имаш кревет, фотеља, на под....ова е онаква лесна лагана поза!

Кога сме кај фотељите....
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.340
Поени од реакции
3.052
Yup, na stol, na fotelja, na taburetka, na sank stolica (ama meudobno bese), na trosed, dvosed, na stol/lezalka za na plaza.....i ednas probavme na trinogare, ama ne idese plus se skrsi...itn
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.340
Поени од реакции
3.052
Da be. Ama e overrated.
Site probale u krevet. Ama sea zborime za stolce, kujnsko!
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
abe ne zaebavaj brat toa ti e kako poplava da si imal ili pozhar pa sea nemas krevet pa po stolce u kujna ili od onie na balkoni sto se na sklapanje ili na gajba za pivo ili na ambalazha od televizor da prais rabota ne ja biva so ne ja biva
 

Kajgana Shop

На врв Bottom