Секс на првата вечер

Секс на првата вечер?


  • Вкупно гласачи
    316

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
ете ке се запознајш со мили1980 подобро и ке му дајш, трпелив е тој, не мора на првата вечер.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.648
Поени од реакции
11.644
Абе знаете, за респект е тоа што на нејзини години е писмена и ни враќа соодветно на провокациите. Има форумџии (општо, ликови на интернет) и од постарите генерации абе очите да ти истечат додека ги читаш и мозокот да ти експлодира за да ги разбереш.
Ваквите ставови што си ги има се вообичаени за нејзини години, се развива, создава принципи и сл. без разлика на тоа дека тие се менливи низ развојот.
Не сум саркастичен иначе.

П.С. И уште нешто, сите ја нападнаа на сите теми па шегата ја одведе ѓаоло. Не е еднакво и станува неинтересно :)
 
Член од
18 ноември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
76
Да создаваш п..ка за иднина. За идните е.ачи и фраери,лепотани...богаташи
Тоа мајка ти и сестра ти може да создава. Создавам и ИМАМ тоа што во три животи ти не можеш да имаш. Затоа што не сум роб на мажите и нивните страсти. А ти што имаш освен мелење на форум?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Да создаваш п..ка за иднина. За идните е.ачи и фраери,лепотани...богаташи
Од кога на неколку пати ти ја залепи ти реши да го симнеш нивото уште подоле.
Па еве ти соодветен одговор.
Тоа мајка ти и сестра ти може да создава. Создавам и ИМАМ тоа што во три животи ти не можеш да имаш. Затоа што не сум роб на мажите и нивните страсти. А ти што имаш освен мелење на форум?
Ајде доволно е, прекинете и двајцата.
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.826
Искрено мое искуство тука кај нас немам искусено секс на прва вечер
али во бугарија коа бев на одмор не беше вечер посабајлечки беше
околу 12 на плаза и се стаив на една малку во море и за пола саат кај мене у стан ....
у странство иам искусено тука не
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Доволно е се разбравме.
 

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392
Не ми се верува како го нападнавте девојчето. :facepalm:
Што е најтрагично, маживе тука проповедаат дека сите жени треба да се рокаат на прва вечер, а ако некоја ви даде на прва вечер одма ќе ја лабелирате како к*рва, лесна, ороспија... лицемерие до даска. :)

Сигурно ќе бидете прекрасни родители... или кога станува збор за ваши ќерки, сестри, мајки магично се менува целиот муабет? :)
 
Член од
23 октомври 2014
Мислења
7
Поени од реакции
4
сум имал два пати ... ебеш облакаш гаќите и чао .. што тука не ви е јасно? не е препорачливо ама зашто да не .. дали ќе останете после во контакт со таа личност зависи од вас
 

Kajgana Shop

На врв Bottom