Секс во вода

Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Не е ама баш ништо посебно - мислам, самиот факт дека е во вода.
Битна е атмосферата наоколу.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Sex vo voda e interesen bidejki moze da se izvedat nekolku pozi koi vo normalna situacija radi "gravitacija"se poteski da se izvedat :lol: Plus samata situacija vo bazen , ili na more-plaza mesecina e dosta romanticna i dava poseben shmek na se...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Најинтересно е кога после ејакулацијата веднаш се собираат јато рипчиња и си мезат мислејќи дека белите парченца се трошки од лебче најверојатно.
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Најинтересно е кога после ејакулацијата веднаш се собираат јато рипчиња и си мезат мислејќи дека белите парченца се трошки од лебче најверојатно
kaj ti tekna ziti SVe,jako e......:)
ok, za atmosferata mislam deka e jako.......koga dvajcata go pravite toa onaka vozbudeno i ocekuvajki deka mozi nekoj mozi ve gleda:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Во када спаѓа како "секс во вода"? :D
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
pa pojke mislev na otvoreno (ezero na primer), kada e sepak dovolno intimno kako doma:)
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Abe nesho ko u matrix e taka :D Praish kombo finti i toa e :D Slicno ko na kopno :D Sex si se sex :D
 
Член од
22 јуни 2005
Мислења
21
Поени од реакции
0
Super stvar probajte pa ke vidite :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
P@uN напиша:
Super stvar probajte pa ke vidite :lol:
Да, сигурен сум дека вие охриѓаните редовно практикувате секс во езеро! А после ние се бањаме таму! :x
 
Член од
11 јули 2005
Мислења
66
Поени од реакции
2
супер е можиш да пробваш разни проби лудници е а посебно ноќе атмосферата е фантастична
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Интересно е да.
Ама има и сајд ефект, па чим нешо е отворено, од кај кур да знаеш дека нема вода да и влезе у онакво? :lol:
А ако збориме за оралка, пак е истото.
Е сеа, ако се наоѓате на плитко, добијате различна ситуација.

Фала богу, и ја сакам да си пробам секс под вода. Уште тоа ми фали, и конечно многу помалку ствари ќе ми останат за правење. :lol:
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
А можеш да ја забремениш во вода? :roll: Тоа вака ми текна у меѓувреме зашто не сум чул до сега кондом да се користи под вода! :D
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Може да се остане у друго стање под вода(знам еден човек шо така почнал).А тоа дека е добро,посебно у Охрид,ке си го прашам!!!
Да праиш романтика дур се мрзнеш,а тестисите ти се собрале ко џамлии не знам колку е ебозовно.У топла морска вода да,има филинг,али кај нас малце потешко.Многу подобро е на плажа али кебе обавезно да има.Ништо без тврда подлога за работа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom