Сексот како оружје

Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Ајде наши драги дами, колкупати неделава сте го искористиле сексот како оружје? Или само најавата дека би можело да има секс како средство за уцена да го добиете она што сте го наумиле?
Дадената бројка да се помножи по 100 за да се стигне блиску до реалноста.
Ова не е тема за помали од 18 години, на пример @Goyathlayyy остани си настрана у ќошето таму диркај си се додека гледаш инстаграмуши, вчури си од пејотето ова е муабет за возрасни.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.315
Ајде наши драги дами, колкупати неделава сте го искористиле сексот како оружје? Или само најавата дека би можело да има секс како средство за уцена да го добиете она што сте го наумиле?
Дадената бројка да се помножи по 100 за да се стигне блиску до реалноста.
Ова не е тема за помали од 18 години, на пример @Goyathlayyy остани си настрана у ќошето таму диркај си се додека гледаш инстаграмуши, вчури си од пејотето ова е муабет за возрасни.
Ne go koristat samo damite seksot za ova... I ja go koristam i dobivam se shto sakam, doma.. od koleahkite..... komshikite.... no da ne vi se mesham, kje si cucam i pratam ponatamu kolku nemate kontrola nad zivotot.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Ne go koristat samo damite seksot za ova... I ja go koristam i dobivam se shto sakam, doma.. od koleahkite..... komshikite.... no da ne vi se mesham, kje si cucam i pratam ponatamu kolku nemate kontrola nad zivotot.
Јас за волкот, магаре на врата. Ова е муабет за возрасни, кога ќе пораснеш и ти ќе муабетиш а дотогаш назад у ќоше да си играш со куклите.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.315
Јас за волкот, магаре на врата. Ова е муабет за возрасни, кога ќе пораснеш и ти ќе муабетиш а дотогаш назад у ќоше да си играш со куклите.
Po temite sho gi otvarash a vikash vozrasen si, se kompletira slikata od sho ti patish. Za sega mislam oti si mu mnogu ljut na tate sho ja oplodil mama, se pocest primer na mami i dedi ishju u isto vreme. U zivotot cesto ti vikale " sram te bilo". U mladosta si se zaebal klasicno, si se zacopal u nekoja majmunka ne od tvojta rasa ami od tie na koi go chukaat orkite, ona ne te ni primetila oti mu se natrtila na Dzoko od Murtino. Dzoko nas ni treba da cisti kanalizacijata, ni trebaat i majmunki da e Dzoko motiviran. Nemalo koj da ti kaze. Koga kje si spremen te molam kazi ni za detstvoto, ja kje cekam u kjosheto so kuklite.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
Ne go koristat samo damite seksot za ova... I ja go koristam i dobivam se shto sakam, doma.. od koleahkite..... komshikite.... no da ne vi se mesham, kje si cucam i pratam ponatamu kolku nemate kontrola nad zivotot.
зоки, што им правиш на женските толку да лудуваат по тебе? Одувек си имал некој утјецај на луѓево, као Чарлс Менсон што имаше на времето.
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.315
зоки, што им правиш на женските толку да лудуваат по тебе? Одувек си имал некој утјецај на луѓево, као Чарлс Менсон што имаше на времето.
Genetika Ron... dedo mi... tatko mi isti bea... ushe na prv pogled znaat deka bi im podaril multipl orgazmi nesebicno... imaat oni radar za tie raboti poshto neli se 4d bitija.. ali za razlika od ovie pred mene sho ebea sve shto hoda, ja taj talent go koristam da dobijam toa sho sakam... e sega kje kazesh sebicnost. Epa ne e Ron... oti mojte zelbi se da opstane vrstata.... pa so moeto postoenje im davam nadez deka e mozno... nekoj stvarno da gi svrshi... i so toa ja produzuvam rabotata na Isusa Hrista, ne spsauvam za da ne ne zamenat so robotite. Za 3.76 godini ti kje si mi eden od apostolite.

Inaku dobra ti e ovaa so Menson, maliot treba da uci od tebe.

#proud
 

Хептаграм XI

Ἱερὸς Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
11.625
Поени од реакции
11.659
Го видов насловот и мислев за друго се прави муабет... :cautious:
За момент се понадевав дека сте на друго ниво... ама ништо... :coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom