Секавања како и со што пораснавме

Член од
7 септември 2016
Мислења
6.156
Поени од реакции
8.833

клик - клак! терав додека не ќе ми се умореше раката! :cool:


и тоа не може секој, посебно не денес овие младиве што имаат две леви раце, два пати ќе удрат и толку! :D

1577725457774.png
1577725489516.png
 
Член од
23 април 2014
Мислења
265
Поени од реакции
784

:ROFLMAO: Баш така беше хаха
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
6.420
Поени од реакции
9.291

:ROFLMAO: Баш така беше хаха
Кога ќе се дадеше гол меѓу нозе војна беше да се броел како два :D
Кај нас не викаа 12) Па подај бе себичен туку „Не алчи море глуп, дај ми ја гол че даев“.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.284
Поени од реакции
1.770
Јас се сеќавам растев до 2000 година. Одтогаш не сум пораснат па до ден денес ја имам истата висина 187cm...
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.513
Поени од реакции
3.692
i mene me vikaat laze eve pola vek seuste lazam nikako da proodam :D
 
На врв Bottom