Седло за статичен велосипед?

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
Каде можам да најдам седло за статичен велосипед во земјава, кое што нема да ми предизвикува болки при возење. Некое налик на ова или на ова или нешто слично. Дали познавате некој кој изработува или продава. Благодарам однапред.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.994
Поени од реакции
7.596
Каде можам да најдам седло за статичен велосипед во земјава, кое што нема да ми предизвикува болки при возење. Некое налик на ова или на ова или нешто слично. Дали познавате некој кој изработува или продава. Благодарам однапред.
Некоја ваква навлака не ти врши работа?
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
Седлото е широко и навлаката нема да впасува :( Барем ми даде идеја што да барам :)
 
Последно уредено:
На врв Bottom