Сега ќе ти покаже мама како се прааат пари

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.574
Има гз два декара, тоа тебе ти е секси ?
Па кога ќе удриш да се таласа, да шлапара по едно 5-6 пати и да фати црвена боичка :).
Сериозно девојкава е просечно убава со шминката, има облини ама кога ја видов без шминка се извадив од памет каква грдотија е у фацата. Ама кој гледа фаца денес, за тоа е измислена хартиената кеса.
А тоа емисиите ја не знам како може толку глуп народов да е што ги гледа. Од тоа нешто поидиотско немам видено. Сериозно што е интересно во таа емисија?
Онака кога и да ја пуштам (несакајки) ги гледам како се лигушат нешто, као нешто им смета, вештачки се смејат прават некои идиотски муабети и сл. Не знам како може да биде таа емисија толку популарна, дури и се осеќам како од марс да сум паднал.
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
А бе шо се просеравате ? Да ви дое на двајцата и да ви се соблече одма ќе ја опалите море ќе опалите 100 пати погрдо од нејзе
Море да ви дое само облечена во посекси фустанче ќе почнете да зуете околу неа како муви на гомно ...

Disclaimer : the author has no fucking idea who is this girl, this statement is written according to the pictures that has been presented .
Ти демек имаш некоја ебена идеја која е девојкава а? Да не мискаш на неа?
Сигурно емисијата ти почиња после зет дома зет и си замислуваш каков пар би биле со Нико, wewe swcki zwatni <3333###
 

Принцезичка

courage is contagious
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.556
Поени од реакции
348
Ти демек имаш некоја ебена идеја која е девојкава а? Да не мискаш на неа?
Сигурно емисијата ти почиња после зет дома зет и си замислуваш каков пар би биле со Нико, wewe swcki zwatni <3333###
Lame ...
Озбилно не можеше нешто поглупо да пишеш освен дека сум обожавателка на кардашијан?
Имам преку 1000 мислења овде, чепни дел од нив ќе видиш, ќе добиеш идеа колку гледам Кардашијан ...
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Lame ...
Озбилно не можеше нешто поглупо да пишеш освен дека сум обожавателка на кардашијан?
Имам преку 1000 мислења овде, чепни дел од нив ќе видиш, ќе добиеш идеа колку гледам Кардашијан ...
Сепак и да прочепка и она и јас ептен мене ме нападна правеејки ме дека мастурбирам јас нанеа..:drk::drk:
 

Принцезичка

courage is contagious
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.556
Поени од реакции
348
Сепак и да прочепка и она и јас ептен мене ме нападна правеејки ме дека мастурбирам јас нанеа..:drk::drk:
Лол демек не би и го бапнал ако ти се даде прилика?

Причината поради кои двајцата ве чепнав е шо се правите „ебачишта“ невидени со високи стандарди демек не би ја пипнале со два метра стап кога во реалноста и двајцата би опнале се што носи сукња и не е fucking ugly ...
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Lame ...
Озбилно не можеше нешто поглупо да пишеш освен дека сум обожавателка на кардашијан?
Имам преку 1000 мислења овде, чепни дел од нив ќе видиш, ќе добиеш идеа колку гледам Кардашијан ...
Добро ги уфрлаш англицизмите во муабетов ама ако то те праи да се чуствуваш по шампионски во дискусија, користи ги, не ми сметаат.
Ај ти види чепни дали јас ти личам на загорењак кој едвај чека да му се соблече некоја крава ко Ким и па после цитирај ме. Моите се 492+1.
--- надополнето: 9 август 2012 во 19:18 ---
Лол демек не би и го бапнал ако ти се даде прилика?

Причината поради кои двајцата ве чепнав е шо се правите „ебачишта“ невидени со високи стандарди демек не би ја пипнале со два метра стап кога во реалноста и двајцата би опнале се што носи сукња и не е fucking ugly ...
Дај твоја слика да видиш дали би опнал или не.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom