Св.Наум..

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Епа вака...дали имате забележано кога одите во манастирот Св.Наум..пишува НЕ СЛИКАЈТЕ..епа вака..сега брзо бевме на 4 дневна и праевме посета на манастирот...Моја другарка..не го прочита предупредувањето...па сликаше со мобилниот..на сликата се појавуваја чудни светлини во облик на човек...гррррррррр...и наставникот по ликовно сликаше и истото му се појави...девојчето до ден денеска има страв..шо не..сликите мораше да се избришат..вистина е..
ако има ваква тема слободно бришете..
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нема да бришеме доколку ставиш слики.
 

Самара Морган

НЕ Е ВЕЌЕ ЧЛЕН НА КАЈГАНА
Член од
24 јуни 2009
Мислења
511
Поени од реакции
33
на сликата се појавуваја чудни светлини во облик на човек...гррррррррр...и наставникот по ликовно сликаше и истото му се појави...
Неверојатно , но вистинито :) Тоа е точно и никој не смее да слика токму поради таа причина.Луѓето после имаат страв.Незнам зошто , но едноставно е така.Не може се да се објасни, нели?:smir:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Кажав..сликите морало да се избришат...чупето до ден денес има трауми од тоа..нејчи да се потсетува...неможела да ги гледа сликите..па тука и наставникот по ликовно ја посоветува да ги избриши...
ја само сакав ова да го споделам со вас..па сеа ако не верувате..не е моја работа..како сакаш..можиш и да ја избришиш...само мене не ми беше намера за да ве лажам за вакви работи..
Поздрав!
 

Самара Морган

НЕ Е ВЕЌЕ ЧЛЕН НА КАЈГАНА
Член од
24 јуни 2009
Мислења
511
Поени од реакции
33
Не реков дека не верувам :) Само се сложив со тебе.Еве и онака за неполни 4 дена одам на одмор и ќе сликам.Доколку излезе нешто такво , први ќе ги имате тие слики овде :smir:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Јас не велам за тебе...ме превари со постот..епа Апокалипто вели да ставам слики..убо јас објаснив..
П.С убо да си поминиш на одмор...:)
 

Самара Морган

НЕ Е ВЕЌЕ ЧЛЕН НА КАЈГАНА
Член од
24 јуни 2009
Мислења
511
Поени од реакции
33
Ако имаш такви слики , јас со задоволство би ги погледнала.Атеист сум , но такви работи ме интересираат.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Епа до враќањето на Самара од одмор, темава ќе биде под клуч и онака нема што да се дискутира без слики :)

Самара чекам слики :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom