Свечени фустани, одела...

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Наташа Радио Милева Мара, 9 февруари 2006.

 1. Наташа Радио Милева Мара

  Наташа Радио Милева Мара Проф. Др. Маг. Мами

  Член од:
  29 април 2005
  Мислења:
  4.208
  Допаѓања:
  1.114
  Незнам дали ја имате темата,ако ја имате префрлајте таму.

  Еве неколку фустани за свечени прилики како прослави,свадби.

  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]

  А овој мора да го купам,малку е солен ама мооорам да го купам
  [​IMG]
   
 2. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
 3. Divider

  Divider Seraphim

  Член од:
  24 февруари 2005
  Мислења:
  27.697
  Допаѓања:
  3.037
  Мене освен првите два, другите ми се многу фејк.
   
 4. Devilish Angel

  Devilish Angel Лошотија по потреба

  Член од:
  7 мај 2005
  Мислења:
  1.584
  Допаѓања:
  10
 5. зунза

  зунза Модератор

  Член од:
  27 јануари 2006
  Мислења:
  3.301
  Допаѓања:
  55
 6. Divider

  Divider Seraphim

  Член од:
  24 февруари 2005
  Мислења:
  27.697
  Допаѓања:
  3.037
  Англече, првото!
  Весне, црвеното!
  Мој избор за чупа.

  Инаку, Парис Хилтон ем не знае да застане, стои ко чкрапја, ем на едноно око, бњак.
   
 7. зунза

  зунза Модератор

  Член од:
  27 јануари 2006
  Мислења:
  3.301
  Допаѓања:
  55
  :pos: Ja vide kakva e kriva vo nozete zastanata?! :pos:
  Inaku mene prviot mi e najnajnajnaj.....:wink:
   
 8. Devilish Angel

  Devilish Angel Лошотија по потреба

  Член од:
  7 мај 2005
  Мислења:
  1.584
  Допаѓања:
  10
  Ма цела е искривена колку шо ми гледет мене очиве
   
 9. зунза

  зунза Модератор

  Член од:
  27 јануари 2006
  Мислења:
  3.301
  Допаѓања:
  55
  Dzudzlak od 1.55m.Pa uste na 10ki kacena....i rezultatot e toj :)
  Aj sea da ne bide Of topic,dosta za paris h. stavajte sliki od ubavi fustani i odela :wink:
   
 10. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
 11. зунза

  зунза Модератор

  Член од:
  27 јануари 2006
  Мислења:
  3.301
  Допаѓања:
  55
  AAaa odamna ne sum postirala ovde :) :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :wink:
   
 12. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
 13. зунза

  зунза Модератор

  Член од:
  27 јануари 2006
  Мислења:
  3.301
  Допаѓања:
  55
  [​IMG]
  [​IMG]
  Бојата му е сТрање,али моделот е добар:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. burn84

  burn84 Говорете Македонски

  Член од:
  4 февруари 2006
  Мислења:
  6.539
  Допаѓања:
  1.463
  Aj te molam kazi mi koja e prvata devojka na slikata ili barem kazimi na koja strana da idam pliz
   
 15. MaCk0

  MaCk0 The Worlds Greatest

  Член од:
  19 октомври 2005
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  1
  preubavi fustani !!
  :kez: :pipi: :kez:
   

Сподели преку: