Светско првенство на МРТ - Мундофорија

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Ниту еден од натпреварите што завршуваа 0-0 не заврши без голови :toe:
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Видара стајл на облакање кога водиш Мундофорија до 15 за 9, а у 9 си на свадба.:pos:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
879
Абе шо се замарате со умрениве од СМРТ ... пуштете на SLO 2 и гледајте си ко луѓе , ниту сецка слика ниту снемува сигнал , а башка и не трошите нет .
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Абе шо се замарате со умрениве од СМРТ ... пуштете на SLO 2 и гледајте си ко луѓе , ниту сецка слика ниту снемува сигнал , а башка и не трошите нет .
Како го кажа ова како сите да ја имаме SLO 2.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
знам малку е офтопик ама гонзалез со лажен цепелин и весна со нуркачкиот костум ми се смешни реклами. :LOL:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.749
Абе шо се замарате со умрениве од СМРТ ... пуштете на SLO 2 и гледајте си ко луѓе , ниту сецка слика ниту снемува сигнал , а башка и не трошите нет .
сакаме да гледаме со македонски коментатори, тие сло сигурно немаат мундофорија
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
879
Како го кажа ова како сите да ја имаме SLO 2.
Има решение и за таа работа ... кхм ... ќе се преселите во Охрид , ќе се приклучите на Инфел и воала имате SLO 2 на тв ( a богами и SLO 1 ) ... постов дојде ко реклама за Инфел и затоа ако на форумов има некој кој работи таму нека им кажи да пуштат некој динар за промоцијава ( тековна сметка ќе пишам на пп ) :D[DOUBLEPOST=1529246246][/DOUBLEPOST]
сакаме да гледаме со македонски коментатори, тие сло сигурно немаат мундофорија
Абе ок , ама вака па ќе го поднаучиш и дежелскиот јазик и раат ќе гледаш фудбал
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Има решение и за таа работа ... кхм ... ќе се преселите во Охрид , ќе се приклучите на Инфел и воала имате SLO 2 на тв ( a богами и SLO 1 ) ... постов дојде ко реклама за Инфел и затоа ако на форумов има некој кој работи таму нека им кажи да пуштат некој динар за промоцијава ( тековна сметка ќе пишам на пп ) :D[DOUBLEPOST=1529246246][/DOUBLEPOST]

Абе ок , ама вака па ќе го поднаучиш и дежелскиот јазик и раат ќе гледаш фудбал
Да ја има...само со словенскиов сум скаран, после бугарскиот ми е втор најантипатичен јазик од овие простори, жуга муга, слабоо... :D

 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.224
Поени од реакции
6.697
2 "легендарни" изјави имаше денес

1. На Мексико-Германија,не знаеше да го прочита Гуардадо па го кажа у стил Гуадрани или така нешто,за после епски да се извади и да каже..аа простете драги гледачи,тоа сепак бил Гуардадо

2. Кога ја коментираа фризурата на Нејмар и кажаа нешто у стил демек..фризурата му е како шпагети со некој бел сос,или простете можеби некој жолт сос..

Цц кога ќе ми текне за шо моите даваат пари за радиодифузна такса..
 
Последно уредено:

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.123
Пишa некoј пoрaнo декa сликaтa не е тo тo. Нa мaкс ТВ сум и свaрнo oд вчерa веќе зaбележувaм aртефaкти, нештo кaкo сo мнoгу мaл битрејт дa им е сликaтa, не е oстрo кaкo штo требa дa биде.

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.122
Поени од реакции
28.871
2 "легендарни" изјави имаше денес

1. На Мексико-Германија,не знаеше да го прочита Гуардадо па го кажа у стил Гуадрани или така нешто,за после епски да се извади и да каже..аа простете драги гледачи,тоа сепак бил Гуардадо

2. Кога ја коментираа фризурата на Нејмар и кажаа нешто у стил демек..фризурата му е како шпагети со некој бел сос,или простете можеби некој жолт сос..

Цц кога ќе ми текне за шо моите даваат пари за радиодифузна такса..
Па како ќе се насмееш иначе :D
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.205
Поени од реакции
7.990
Дали се нормални овие у студиово бе? Слушам и идам да си ги исчистам ушите пошто не ми се верува што слушам. Комернтираат за светсково ко сега да е зголемен бројот на учесници на 32 а не пред 20 години у Франција:facepalm::facepalm::facepalm:
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
:cool::vozbud::roker:
(Остајте тоа сМРТ глупости, и гледајте си на BBC преку IPTV.)
20180618_195519.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom