Светот на Световид!

S

Svetovid

Гостин
Ko sho znaete Svetovid e otade tunguzija i so mngu razni nacionalnosti i karakteri si imam rabota. Veruvajte vo takvo opkruzhuvanje ponekojpat na chovek mu ide da zeme toa AK 47-to i da ja reshi cela taa bagra, ama ponekojpat e tolku humoristichno sho vednash zaboravash na negativnostite. Dolnava slika e od edna deshavka koga nekoi moi kolegi pogreshno ja procenile proodnosta na rekata. Da mu EM kako mozhele da pomislat deka mozhe da forsiraat tolku nadojdeno rekishte so U jeben AZ seushte ne mi e jasno. Tipot so goliot g'z ne e da soblaznuvaat nekoi tuka, tuku na kutriot lokalec nadojdenata voda bukvalno mu gi sobleche gakjite od g'z. A sho majka barashe greshniot i so kakva namera vleze u toa vodishteto.. i toa ostana zagatka do den deneshen.
 
S

Svetovid

Гостин
Slednava fotka e od edna budala, koja popi patos od cimerot negov (a i moj :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: ) posho nesho kurcheshe. Ja gi dvoev dva saati da ne se zatepaat, ama posle mi se prispa pa im rekov: "ma koj vi ebe mater koljajte se, idam ja da spijam". I otidov na spienje, arno ama nakaj 6.35 stanav da uriniram (haha koj zbor ej, go obozhavam) i go najdov dilejava spruzen kako grchi. Kojznae kolku go zhuljale toa kikirikite i srchite pod korpusot dodeka se valkal po toa patosot. Ebate belja koja dileja beshe fizikusov na fotkava... Inaku edna od prichinite zaradi koja popi patos e zatoa sho kje ne potepashe ruska mafija zaradi nego i negoviot moronizam!
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
Svetovid's world!

Svetovid напиша:
Ko sho znaete Svetovid e otade tunguzija i so mngu razni nacionalnosti i karakteri si imam rabota.
хух

кај си бе? афган?

ако не сакаш тука, можиш и пфт :wink:

иначе татко ми и брат ми се бидени често на работа во Јакутцк (сибир), Сочи, шо знам јас каде, еден куп места во екс-се се сер :pos:

да не си градежник и ти?
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
А бе вас двајца едвај ве разликувам! :twisted:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Катјо, тоа според аватарите не можеш да ги разликуваш или :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos: :poos:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Според јузерите! :twisted:
Се мислам дека и двајцата се модератори.. се мислам дека едниот е админ.. па едниот „обичен смртник“.. па еднаш мислев дека световид бил модератор па го тргнале.. хоас. :poos:
И не ми се смеј ти бе.. се дешават шо. :cry:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Сердар е модератор, Световид беше ама го тргнавме бидејќи не може да биде активен колку што треба. Ниту еден не бил админ. не ти се смеам, ама сепак, нели. :twisted: :twisted: :twisted: :wink: !
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Па не сум била во заблуда сепак! Само тоа со админите сум го побркала. :msc3:
:aplauz: за мене :cuc:
:poos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
:eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz:

Инаку ај погоди кој е тој со голиот гз? не знаеш, па ни ја :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: :eek:jea: :aplauz: ама гарант само ти одговараш тука бидејќи ти го фати око. нели
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не, одговорив пошо ги начекав двајцата на ист топик. :D
И тоа еден под еден.. реткост. :P :wink:
 
S

Svetovid

Гостин
Garfield напиша:
Сердар е модератор, Световид беше ама го тргнавме бидејќи не може да биде активен колку што треба. Ниту еден не бил админ. не ти се смеам, ама сепак, нели. :twisted: :twisted: :twisted: :wink: !
Da, samo sho ne me TRGNAVTE, sam si daov otkaz, for the record neli :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
The`bItCh напиша:
А бе вас двајца едвај ве разликувам! :twisted:
Same here!!! Гарфилд не и се смеј, сигурно тоа им се дешава уште на многу други покрај нас две :pos: Јас уште неколку не разликувам ... а може една сеир тема за тоа, за да не мешаме тука да? :pos: :pos: :pos:
 
S

Svetovid

Гостин
divine напиша:
The`bItCh напиша:
А бе вас двајца едвај ве разликувам! :twisted:
Same here!!! Гарфилд не и се смеј, сигурно тоа им се дешава уште на многу други покрај нас две :pos: Јас уште неколку не разликувам ... а може една сеир тема за тоа, за да не мешаме тука да? :pos: :pos: :pos:
Ja pa videte nikogash ne sum ne pomeshal?! :bal: Osven shto iminj..tpu, juzerite ni pochnuvaat na "S" ja druga prichina za nekakvo meshanje ne gledam. I ve molam ushe ednash vakvi muabeti NE! :bild:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom