Светлина - ГЛАСАЊЕ 126

Светлина од

  • Toto.toto

    Гласови: 9 17,3%
  • коцка

    Гласови: 20 38,5%
  • Anco

    Гласови: 0 0,0%
  • Flatter

    Гласови: 4 7,7%
  • Петра

    Гласови: 1 1,9%
  • Makaron

    Гласови: 11 21,2%
  • SubZero

    Гласови: 7 13,5%

  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.649
... @Flatter , идејно интересна фотографија со доловување на светлината, онака со порака !
п.с.
фотографијата на @коцка ја сметам ептен професионална и вон конкуренција поради фатениот природен феномен!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
... @Flatter , идејно интересна фотографија со доловување на светлината, онака со порака !
п.с.
фотографијата на @коцка ја сметам ептен професионална и вон конкуренција поради фатениот природен феномен!
па не сум јас крива што ми се погоди моментот хахаха нит сум професионален фотохграф нит иам профи опрема... :(
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.649
па не сум јас крива што ми се погоди моментот хахаха нит сум професионален фотохграф нит иам профи опрема... :(
....јас реков фотографијата е профи, а не тој што ја направи или фотоапаратот дека е профи, моментот ако е стрефнат може и со обичен дигитален апарат да се долови нешто што и најдобриот фотограф со профи апарат не може и воопшто не си крива , напротив браво за моментот!
п.с.
и еден предлог, тој што ќе победи на соодветната тема на натпреварот, да учествува со фотографија како пример, насока или потик, но вон конкуренција од другите пријавени фотки! :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom