Сајбер-секс?

Дали сте пробале и како беше ?


  • Вкупно гласачи
    222

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Таквите манијаци веднаш одат на блок кај мене.:)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Мхм, ми се случило да налетам на сајбер јебовци. Уште не ти го знае името, ти почнува муабети од типот: „Гол сум на столче... соблечи ги гаќичките...“ :pos: Дури патетично ми звучи. :icon_lol: Еднаш на еден така му дозволив да си се изнамуабети до крај, да си ја олесни душичката, и на крај на муабетот му реков дека имам 12 години. Инстантно ме стави на блок, не морав јас да се мачам да го блокирам него :pos:
Затоа сега пазам кого аксепт-нувам на мсн. :icon_lol:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Абе секс само кога е физички до мене...Вакво заебавање не признавам.
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Немам пробано. Ама сакам.
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
Таквите манијаци веднаш одат на блок кај мене.:)
Im with u! :);)

за сајбер сексот, тоа е глупост според мене.
пред некој месец во на брат ми делот (му бришев фолк песните не му кажувајте хаха :devil3:) најдов клип со некоја бугарка како има секс па пишуваше таму се соблекуваше и сл.
и се случува некогаш некој ќе ми пиши и после 5 мин бара слика незнам шо абе блок лол
кој не може во живо ќе си бара сеир на мсн или мирц :devil3:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Сајбер сексот би можел да биде многу пожелна работа кога се работи за дечко и девојка и кога треба повеке време да се разделени (врска на далечина) двајца во различни држави и сл....се друго е баш манијакалност...:devil3:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Сајбер сексот би можел да биде многу пожелна работа кога се работи за дечко и девојка и кога треба повеке време да се разделени (врска на далечина) двајца во различни држави и сл....се друго е баш манијакалност...:devil3:
Хмм...дечко и девојка може, а не може со некој што не ти е дечко/девојка, ама имаш некои си симпатии, или па "те пали" на некој начин? нели е тоа едно па исто? :) или ја не разбирам ко шо треба
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Хмм...дечко и девојка може, а не може со некој што не ти е дечко/девојка, ама имаш некои си симпатии, или па "те пали" на некој начин? нели е тоа едно па исто? :) или ја не разбирам ко шо треба
Абе ако ти пасува и на девојката и пасува да си се сајбер сексувате јас не сум против....:toe:...јас само кажав каков сајбер секс оправдувам и би била корисно по врската...а ти ако сакаш манијакалности уживај...;)
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Eaaasy there :) не реков јас дека ми се допаѓа или нешто поврзано со мене...

Јас го анализирав тоа што ти го кажа, со дечко ти би го правела тоа (го оправдуваш), ама со некој друг типац со кој не си во врска не би го правела....

е сега, она заебаното What IF.... што ако со типот со месеци се шмекате на нет, си го имате дај ми го на ти го, интересно ви е, ама не сте во врска...си се глеате на камера онака рандом...тогаш не го оправдуваш??

Што се разликува типов, од дечко ти кој живее во странство? Со првиов на некој начин ти е поинтересно, позабавен е, повеќе време си заедно со него онлине...или би го правела тоа само со дечко ти, дека ти е ДЕЧКО?
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Ne sum probala i ne planiram toa za mene e glupost i nesto nerazumno.
 
Член од
3 август 2006
Мислења
25
Поени од реакции
0
jas mislam deka lugeto sto obozuvaat da imaat cyber sex, se ednostavno neli, luge koi sto mislat deka ne se dovolno hrabri ili samouvereni da imaat seks da recam so poprosti zborovi vo zivo, ili pak ednostavno se sramat da imaat posle dolga vrska, sto ne mora da znaci deka ako se ima dolga vrska deka treba da se ima seks, i bi sakal da dodadam deka seksot treba da si dojdi spontano koga dvajcata ljubovni partneri mislat deka se podgotveni za toa. Vo sekoj slucaj SMRT ZA CYBER SEX-OT zatoa sto go zatupuva mozokot. FALA
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Ehee za cyber sex cela makedonija rastur prai. Posle 12 saat ako si zensko ti pisat 5782520578235289594452 unkown luge zdr, asl , msn barat i dali si za sex?!!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
За мене тоа е неверојатно одвратна и болна глупост.
 
Член од
25 март 2007
Мислења
204
Поени од реакции
14
Sex cam преку интернет

Za mushkite znam, ne mora da prashuvam... Ali me interesira dali na zenskite im e interesna sex cam... Znachi, dechko vi (ili ne mora deckoto) ne vi e doma... Otiden e negde i imate video vrska... Dali bi se soglasile??? Dali bi vi bilo interesno? I sekako... Dali ste probale veke?
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
ROFLMAO, секс кам бе:))))
Иначе, секс кам, брат... Царска работа, онака.. Што ќе ти е да идеш во град, да најдеш девојка и да имаш секс некам, кога можеш да си ја пуштиш камерата на некој од скајп листата. Ем не газиш принципи и си се допираш со компјутерот само - ем се социјализираш (нели...)...
Јас иначе, сега сабајлечки ќе пробував варијација на темата со еден колега од форумов, ама се заебавме, камерата не ми е арна нешто. ЛОЛ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom