Сателитскa антена

Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
se e super istiot sering so ti go nudat za 100-70 evro ti si go mestis bez pari i se ti otvara. si kompletiras linii tebe koi so ti odgovaraat(aktivet 24/7) i furas gledas se zivo i divo:bolje i od bum i od total od se.
Sam svoj gazda najubavo.
pozz
 
Член од
2 март 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
sasemk kako da dojdam sam. moja linija da imam mislim svoj server. non stop se zatvarat nisto ne gledan po eden den gledam i toa sve.ako e mozno da mi pomagas.pozzz

aktiven sum vo dyndns.org za 30 dena. od vcera sum naprael sve kako si mi objasnil ti. ne ide ne otvara nisto. mislim moja linija moj sharing...poooozzzzzzzz sasemkd

sto treba da imam. za da otvaram programite. ne znam povise/........
 
Член од
28 декември 2009
Мислења
96
Поени од реакции
1
gleam praite muabet za dreambox.taka da prasanjevo ke vi bide dosadno .sakam da staam paket od onuks sat
digi tv ama na forumov procitav deka od april cel server ke ide na nagra 3 .taka da ako ima nekoj objasnuvanje so e kako e so da praam neka pise.ja pojma neam nagra 3 so e i tn.
pozzzzz
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
so resiver ti davaat?So dreambox si gledas se.A so obicnive resiveri toes piracko gledanje na kanalive ke nemoze zoso nemaat softver za nagra 3 i ke nemoze da se ubacat kodovite za digitv a so dreambox si gledas so shering free.taka da frli negde 10.000 denari i ke imas kvalitetna programa.
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Sasе да не имаш информација колку се движат DM800 кај нас, цена за клон и оригинал?
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
zdravo dali nekoj moze da mi objasni kako da vnesam klucevi vo dream box 500s preku kompjuter .pozdrav do site
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
a da svrtis nekoja strana ponazad ima upatstvo so sliki kako da si namestis shering bespari.
klucevi imas da si simnes preku dalinskoto.
http://perfect-digitalsat.com
eveti strana za da ucis se za dreambox.
pozz
 
Член од
7 април 2010
Мислења
13
Поени од реакции
1
Ја имам за продавање дримбокс dm800hd од поновата генерација со нова сим картичка 2.01.Го давам со едогодишен бесплатен шеринг.Цена,со вклучен шеринг 250 евра.
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Ја имам за продавање дримбокс dm800hd од поновата генерација со нова сим картичка 2.01.Го давам со едогодишен бесплатен шеринг.Цена,со вклучен шеринг 250 евра.
Оти земаш пари за шеринг кога е бесплатен пишаја и погоре за тоа дека можи да се уклучи безпари
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
Оти земаш пари за шеринг кога е бесплатен пишаја и погоре за тоа дека можи да се уклучи безпари

zimaat za da ostvarat profit(ne se odnesuva na deckovo toa si e negova rabota) za tie so ne go znaele ova ali mene ne mi e do profit i go postaviv upatstvototo na poveke forumi i kako so gledam do sega bajgi si namestija shering.
dovolno e samo na google da se pise cardshering i ke vi otvori mnogu strani(forumi za razmena na linii i kade so ima upatstva.
Ova upatstvo so slikite e najednostavno kako da napravis se od pocetok e sega ima i drugi upatstva kako da ja steluvas liniite ako imas poveke linii so imaat total tv kartica primer da vleces od nekoi samo a drugite da im dades zabrana za taa kartica da ne ja gledas od niv zoso moze se losi korisnici (secka od niv)
pa program za gledanje koj so kartici ima kolku mu e hop (najdobro do hop3)
Programot se vika CCcamInfo V.1.2.1 so nego gledate bukvalno se od koja drzava e kolku ping ima so kartici ima i taka natamu.
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Ја имам за продавање дримбокс dm800hd од поновата генерација со нова сим картичка 2.01.Го давам со едогодишен бесплатен шеринг.Цена,со вклучен шеринг 250 евра.
Нов има за поефтино.
 
Член од
2 март 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
sasemkd mi treba pomoc kako da menjam mac adresa na dreambox kako i koja programa kako da dojdem do toa...pozzzzzz brate..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom