Сам свој мајстор реално шоу на Канал 5

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.175
Поени од реакции
34.324
По 5-6 коментари на темата...

...или пак некој ти го има раскажано целото :):)..мада не верувам :)
Прочита дека ова се што го напишав го видов денес? Ваљда морав да ја опишам бедотијата во 5-6 коментари, затоа што не ја собира во 1 :)
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.807
Поени од реакции
15.899
Прочита дека ова се што го напишав го видов денес? Ваљда морав да ја опишам бедотијата во 5-6 коментари, затоа што не ја собира во 1 :)
Нема везе, глеј си го :)
И ја си го гледам ;)

Поздрав, па се читаме низ темата, може ке се опраи бедотијата :pos:
(на некој и тоа му е интересно да го гледа)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.284
Поени од реакции
45.757
Многу бе сељаци овие бе....ко 20 верзии на Радашин .
Пуштете сеа, Благица Павловска им е на гости, паѓаат у несвес на кафанско ко полуматуранти..
Исто така очекувајте го Мирчевски на форумов со пиплметрите да го брани и ова шоу и да испарава криви дрини...

пс. сеа глеам има едно црно, ниско пичење....еблесто е така, бел бумбар за неа....: )
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.632
Поени од реакции
3.506
Многу бе сељаци овие бе....ко 20 верзии на Радашин .
Пуштете сеа, Благица Павловска им е на гости, паѓаат у несвес на кафанско ко полуматуранти..
Исто така очекувајте го Мирчевски на форумов со пиплметрите да го брани и ова шоу и да испарава криви дрини...

пс. сеа глеам има едно црно, ниско пичење....еблесто е така, бел бумбар за неа....: )
стварно ли е Благица Павловска на гости..стварно сега го направија сељачко шоуво..
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Вчера вртев канали и едно 40 секунди издвоив да видам што е ова. Мизерија.
Само курви и прости Балканци внатре. Страшно е колку се јадни само.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Мизерно, просто и вугларно!
Сакајќи да добие некоја бројка повеќе на гледаност, Иван Мирчевски најверојатно им одржал кратка лекција на учесниците во реалното шоу "Сам свој мајстор" за тоа како треба да се однесуваат во едно шоу од ваков тип, и што треба да прават кога камерата ќе се насочи накај нив, ако воопшто на камерманот му текне се помрдне од својата позиција...


И така нивните послушни учесници, од мирни дечки кои срамежливо погледнуваат накај камерата, веќе седмиот ден преку ноќ се претвораат во перверзни будали кои си бутаат раце во гаќи и вулгарно се мачкаат со сладолед. Или можеби тоа бил условот на спонзорот, така да се рекламира производот?


Верувајте тие беа подготвени да направат и групен секс пред камерата на Канал 5. Да, пред истата онаа камера која ја следат и нивните родители по дома, пресреќни што нивните деца се појавиле на телевизија. За среќа, тие се и единствените кои ја следат оваа телевизиска содржина, па затоа овој пат нема да добиеме и пар селебрити родители чија омилена изјава е "моето дете не правеше ништо лошо".


Од каде ни е познато ова?
Ахх да, па ценетиот Васко Ефтов цела емисија го тупеше за ова, зар не? Кога на А1 и Сител се емитуваа шоуа од овој тип, тој иронично ги наброја сите причини зошто не треба ова да се емитува на телевизија. А сега кога и на Канал 5 има и нешто полошо од тоа, тој молчи, молчи и молчи...

Сите перверзии гордо се објавени на веб порталот на Канал 5, а пустата желба ова шоу да стане популарно ги натера да го постават во категоријата шоубизнис. Смешно...


Канал 5, засрамете се, и гледајте што побрзо да го исфрлите целиот шут кој сте го собрале во вашиот двор!

 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
добар текст ..
него шо чув и секс паднало а? :) многу брзо бре ... :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Дајте ми само линк со листа на членови да се посмеам! :pos2:

Не пратам уопште :)
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
19
Поени од реакции
3
Македонштина, јадење, јадење и само јадење...кога седеа, не чинеа...сеа пак не чинат...примитивно е да секоја женска која ќе ја видите да ја наречете курва...тоа може само типчиња како вас кои неможат ни женска да најдат. Мене ми е супер, а како што слушам и од другарките и друштвото сите го гледаат...а и благица не ви чини? шовинистички свињи!
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.661
Поени од реакции
11.679
Македонштина, јадење, јадење и само јадење...кога седеа, не чинеа...сеа пак не чинат...примитивно е да секоја женска која ќе ја видите да ја наречете курва...тоа може само типчиња како вас кои неможат ни женска да најдат. Мене ми е супер, а како што слушам и од другарките и друштвото сите го гледаат...а и благица не ви чини? шовинистички свињи!
jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828.jpg
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Македонштина, јадење, јадење и само јадење...кога седеа, не чинеа...сеа пак не чинат...примитивно е да секоја женска која ќе ја видите да ја наречете курва...тоа може само типчиња како вас кои неможат ни женска да најдат. Мене ми е супер, а како што слушам и од другарките и друштвото сите го гледаат...а и благица не ви чини? шовинистички свињи!
:pos2:
Сигурно си некој од организација :)
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Македонштина, јадење, јадење и само јадење...кога седеа, не чинеа...сеа пак не чинат...примитивно е да секоја женска која ќе ја видите да ја наречете курва...тоа може само типчиња како вас кои неможат ни женска да најдат. Мене ми е супер, а како што слушам и од другарките и друштвото сите го гледаат...а и благица не ви чини? шовинистички свињи!
ati glumis votoa??? kakose vikas? pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom