Самсунг (Samsung)

Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.214
Поени од реакции
13.977
da ?? huawei prodava kameri a ne telefon ...
btw eve ti hejteru dokaz da vidish koj e najdobar telefon vo svetot
Sekako ti i na ova kapak kje najdes
шлог го удрело типчево кога ги гледа ривјуата за П30 Про па прави некакви глупи видеа за самсунг.
Еве што му прави п30 на с10 визуелизирано
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
шлог го удрело типчево кога ги гледа ривјуата за П30 Про па прави некакви глупи видеа за самсунг.
Еве што му прави п30 на с10 визуелизирано
hahha si kazal ti i nikoj drug ... Sepak Hejtaj Samsung pak kje bide najkupuvan i godinava i posle nego kje bide pak Apple ... sorry
Ubavo rekov kje najdesh kapak samo da ne priznaesh
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
181
Поени од реакции
180
Дечки што е подобро според вас. Да се земе Нов Самсунг А70 или половен сочуван Galaxy S8.
S8 ја даваат за 200 евра,
Највеќе ме интересира камерата, интернет работа и батерија?
Дали S8 е добар диал за 200 евра?

Или кој е моментално best buy до 250 евра? Во игра може да влезе и Huaweii и LG G6
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
487
Поени од реакции
727
Дечки што е подобро според вас. Да се земе Нов Самсунг А70 или половен сочуван Galaxy S8.
S8 ја даваат за 200 евра,
Највеќе ме интересира камерата, интернет работа и батерија?
Дали S8 е добар диал за 200 евра?

Или кој е моментално best buy до 250 евра? Во игра може да влезе и Huaweii и LG G6
С8. Јас половен С9 го зедов лето2018 и сум презадоволен. За тие пари е топ . Земај камера одлична !
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
78
Поени од реакции
45
Najdobroto neshto na Android e na Samsung One UI
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
417
Поени од реакции
143
Вреди ли за Samsung-ов да се даде 2000 денари повеќе?

 

Kajgana Shop

На врв Bottom