Самсунг (Samsung)

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.350
Поени од реакции
487
na s23 moze li da se stavi obicno zastitno staklo i da funkcionira fingerprintot ili mora nekoj poseben ultrasonic glass?
може и обично , само што после тоа најверојатно ќе треба да го прескенираш "фингерпринтот"

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
42
Поени од реакции
4
Самсунг с23 ултра од кај е најдобро да се купи ледиком, мобеликс или мобиком битола?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom