Самозадоволување

  • Креатор на темата Kristina stojkovska
  • Време на започнување
Член од
6 април 2013
Мислења
357
Поени од реакции
302
Ела ќе ти го треснам ќе видиме дали ти е скинат :vozbud::icon_lol:
ПС: Може си се гребнала малце со прстот, нема врска, секако првпат коа ќе ти го пикаат ќе биде тесно и ќе боли xD
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Garant nekoj si igra majtap od dosada kako poveketo
Ne veruvam deka ke se potpisi so celo ime i prezime i da e vistina
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Zdravo,sakam da prasham neshto vo vrska so mojata drugarka na 15 godishna vozrast se samozadovolila i i potekle dve kapki krv dali toa znachi deka mozebi go skinala himenot?
... фактот дека си побарала исто мислење за себе на тема Самозадоволување за да после отвориш иста тема на ист подфорум да бараш исто мислење ама „сега за другарка ти“ не знам дали си сериозна за да би дала поопширно објаснување околу твоето прашање! :toe:
Garant nekoj si igra majtap od dosada kako poveketoNe veruvam deka ke se potpisi so celo ime i prezime i da e vistina
...мислиш? не само со име презиме туку и со сопствена слика на аватар! има тинајџерки што не се под контрола на своите родители ги имаат годините, но имаат проблем со реалноста, перцепцијата и нормално расудување!
 
Последно уредено:
Член од
2 јули 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo pret nekoj den se samo zadovoliv 4 do 5et pati poslenijot pat malku mi krvarese I osetiv vo glavata naglo zabrzuvanje na krvotokot I nekakov pritisok osetiv vo tilot na glavata. Poslem slednijot den neki da mi se digni toest nemozam da se vozbudam, ke mise digni pa poslem pomalku od minuta ke mi se spusti i sega osekam nekoe peckanje dole, vo sto e problemot. I imam 19nes godini nesum imal sexc dosega
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ќе помине ај следен пат ќе знаеш колку е доста.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom