Сакам да знам!

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
Не.
Види ако најдеш некаде да купиш усб инфраред адаптер па да ги префрлиш податоците на компјутер, па од таму на другиот уред со блутут.
Дали имаат во Нептун или во Сетек? И која цена се движат од прилика?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
Дали имаат во Нептун или во Сетек? И која цена се движат од прилика?

Note:
System requirements:
* Windows 98SE/ME/2000/XP/2003

Исто провери дали поддржува телефонот усб конекција со компјутер, па директно преку усб кабел да ги префрлиш податоците.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Стварно ли се самоубила пејачката од македонскиот бенд Bernаys Propaganda?
Се бори за живот за жал... Таа била жената што скокна од зграда во центарот на Скопје заедно со дечко и. Тој беше тапанар на бендот Undone, за жал почина веднаш.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Се бори за живот за жал... Таа била жената што скокна од зграда во центарот на Скопје заедно со дечко и. Тој беше тапанар на бендот Undone, за жал почина веднаш.
Не знам која е причината на вакви објави @Tyrael што реагира со смајли кое се гази од смеење.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
koja e razlikata od "obicnata" vozacka (biometriska) i taa internacionalna od amsm mislam ja izdavaat? za b kategorija.

dali obicnata moze da se koristi turisticki sekade niz svetot, ili treba da baram kaj vazi kaj ne? kje mi treba za vo emirati vo mart.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
koja e razlikata od "obicnata" vozacka (biometriska) i taa internacionalna od amsm mislam ja izdavaat? za b kategorija.

dali obicnata moze da se koristi turisticki sekade niz svetot, ili treba da baram kaj vazi kaj ne? kje mi treba za vo emirati vo mart.
Нигде не ти важи нашата за 700 денари не играј
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.507
Поени од реакции
678
koja e razlikata od "obicnata" vozacka (biometriska) i taa internacionalna od amsm mislam ja izdavaat? za b kategorija.

dali obicnata moze da se koristi turisticki sekade niz svetot, ili treba da baram kaj vazi kaj ne? kje mi treba za vo emirati vo mart.
Многу често патувам низ Европа никаде никогаш не ми побарале меѓународна возачка дозвола секогаш нашата биометриска
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.669
Поени од реакции
10.062
Практикува ли некој cold shower? Може да ми пишете во порака за да не ја трупаме темата со дијалози.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.508
Знае некој што се случи со јутуб каналот што имаше голем број на комитски и народни песни.
Форматот на видеата беше ист како ова видео и нешто слично.

 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.526
Поени од реакции
5.706
koja e razlikata od "obicnata" vozacka (biometriska) i taa internacionalna od amsm mislam ja izdavaat? za b kategorija.

dali obicnata moze da se koristi turisticki sekade niz svetot, ili treba da baram kaj vazi kaj ne? kje mi treba za vo emirati vo mart.
MK dozvola mozes da koristis vo 10-tina drzavi so koi imame potpusano reciprocno priznavanje na dozvolite. Spisok podolu.
Po drugi drzavi mozes da vozis "turisticki", ama na tvoj rizik. Moze nikade da ne ti pobaraat (najcesto), ama moze I da imas problemi. Tvoj izbor
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
887
Поени од реакции
2.207
Има ли некој точен број за резервации од каса кубана ?

Буквално сите броеви од нив што ги најдов на гугл, ФБ и инстаграм се непостоечки или исклучени.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.950
Зошто сите манекенки (елитни курвичиња) од онлифенс пишува дека се со престој на Тајланд (поточно Phuket) ?
Дали тоа е некој "центар на модата" на онлифенс ?
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.555
Поени од реакции
8.382
Дали е штетна ако е горчлива марулата, исто и маслинките...земав некое кило, мала нијанса имаат накај горчливо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom