Сакам да знам!

Член од
19 февруари 2016
Мислења
386
Поени од реакции
78
Да не знае некој што е со Yahoo mail воопште не почнува да се поврзува
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
386
Поени од реакции
78

Ke ukucam I taka stoi, ne e samo na mojot telefon
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.288
Поени од реакции
7.065

Ke ukucam I taka stoi, ne e samo na mojot telefon
Незнам во што е проблемот, ете кај мене е во ред, пред малку се логирав да проверам и се е во ред...од лаптоп..нешто со телефонот да не ти е?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.829
Поени од реакции
11.999
Како бе никој од политичарите се нема заразено до сега кај нас, сегде низ светот бројот расти кај премиери, претседатели, секретари, министри,само нашите ништо не ги фаќа, и ѓаолот бега од нив не короната :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.293
Поени од реакции
27.225
Да не знае некој што е со Yahoo mail воопште не почнува да се поврзува
Не е до тебе, имаат проблеми со некои од серверите, како и низа пати наназад. Среќа од 5 меилови ми го отвора само еден, оној што најмногу го користам.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.453
Поени од реакции
5.481
Dali moze da proveris online dali si odjaven od rabota, za zdravstveno znam deka moze no za ovaa dali nekoj znae dali moze?
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.104
Поени од реакции
7.358
Dali moze da proveris online dali si odjaven od rabota, za zdravstveno znam deka moze no za ovaa dali nekoj znae dali moze?
Провервиш здравствено ак немаш тогаш си и одјавен од на работа.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.453
Поени од реакции
5.481
Провервиш здравствено ак немаш тогаш си и одјавен од на работа.
Firmite sega plajkale zdrqvstvo za 2-3 meseci unapred i zdravstvenoto so odjava od rabota bilo 2 razlicni raboti, barem jas taka razbrav.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
4.393
Поени од реакции
10.604
Dali moze da proveris online dali si odjaven od rabota, za zdravstveno znam deka moze no za ovaa dali nekoj znae dali moze?
Може. Оди на страната на Агенција за вработување. Кликни на Е-Работа и со твоја e-mail адреса регистрирај се. Таму можеш да си провериш статус на сегашно вработување и историја на сите претходни вработувања.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.138
Поени од реакции
3.889
Чисто информативно ме интересира (бидеќи скоро сретнав ваков случај), дали е возможно да се изврши подигање на готовина од банкомат без внес на пин?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.293
Поени од реакции
27.225
Чисто информативно ме интересира (бидеќи скоро сретнав ваков случај), дали е возможно да се изврши подигање на готовина од банкомат без внес на пин?
Не би требало.
Како тоа си го сретнал случајот, кој, како, си видел, си слушнал, која банка...
Ако си го сретнал случајот зошто прашуваш????
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.138
Поени од реакции
3.889
Не би требало.
Како тоа си го сретнал случајот, кој, како, си видел, си слушнал, која банка...
Ако си го сретнал случајот зошто прашуваш????
Не сакав непотребно да тупам и да го објаснувам случајот, едноставно ме интересираше дали е воопшто возможно вакво нешто...
Знам дека на онлајн страниве за шопинг (ибеј, али и сл) не ти треба пин, но и од банкомат да се прави такво нешто... :coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom