Сакам да знам!

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Не те разбрав добро. Во кој дел да ти помогнам? Сакаш да ги ставиш песните на синот тука на форумот?
објавени се на јутубот ги сместив да се слуснат во темата сто слусас во моментот ,како да најдам тема за закони ,прекрсуванје,непоцитуванје на закони во врска со граденје
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
објавени се на јутубот ги сместив да се слуснат во темата сто слусас во моментот ,како да најдам тема за закони ,прекрсуванје,непоцитуванје на закони во врска со граденје
Прво,пишувај поубаво.
Второ,имаш поле „Барај“ во кое можеш да побараш дали има теми за тоа што те интересира.
Разлистај ги категориите.Тоа не е тешко.
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Прво,пишувај поубаво.
Второ,имаш поле „Барај“ во кое можеш да побараш дали има теми за тоа што те интересира.
Разлистај ги кате
Прво,пишувај поубаво.
Второ,имаш поле „Барај“ во кое можеш да побараш дали има теми за тоа што те интересира.
Разлистај ги категориите.Тоа не е тешко.
ОВА го свакам како дискриминација ,и нацин како да бидам сопрен ,пониќен,иаку писам и прашувам само тоа сто ме интересира и пласирам и прачувам за она сто ме интересира одредена група поединци од цленовите иако сум цлен само 3 недели прво поцна да се зеза ,па да ме уци не со големи букви,па сега зосто сум голтнал некоја буква иаку има бетер од мене јас недрзам пенкало во раце нити сум на цас по краснопис незнам сто ви е поентата ама стварно изигравате несто сто несте и зосто и како јасно е следно ке барате и интерпункциски знаци па дај биди цовек пред се написав цел лексикон со стари македонски зборови да се биде цовек најтеска е работа на светот побарав помос никој не даде законски одговор ама ако поззззз
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Сакам да знам зашо има човеколики мајмуни кои ставаат меродија у секоја манџа?
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
@kalimero456
Не мора да пишуваш литературно,можеш и на дијалект,но да биде јасно напишано.
Како сакаш да ти дадат добар одговор кога не си разбирлив? :pos:
Користиш кирилица,што значи ги имаш ш,ќ,ч и џ.
Ако не знаеш кај се,прашај,некој ќе ти објасни.
Патем,јас ти кажав да напишеш нешто во полето „Барај“,па ќе видиш дали има теми за тоа што те интересира.И не е тешко да ги разлисташ темите.Тоа е добар одговор.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.900
Поени од реакции
10.525
@kalimero456
Не мора да пишуваш литературно,можеш и на дијалект,но да биде јасно напишано.
Како сакаш да ти дадат добар одговор кога не си разбирлив? :pos:
Користиш кирилица,што значи ги имаш ш,ќ,ч и џ.
Ако не знаеш кај се,прашај,некој ќе ти објасни.
Патем,јас ти кажав да напишеш нешто во полето „Барај“,па ќе видиш дали има теми за тоа што те интересира.И не е тешко да ги разлисташ темите.Тоа е добар одговор.
ама така се навикнати да не се замараат на готово
сум приметил за многу прости работи се прашува наместо прво да се изгугла


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
da ne si greska jas sum google i wikipedia i youtube zaedno ,pogledni sto pisuvam cudni makedonski zborovi i toa ne prepisuvam tuku direkno zborovi sto se upotrebuvaat ,nitu povtoruvam nitu od makedonski prikazni upotrebuvam a prasanjeto okolu gradenjeto sum go 6 pati prelistal zakonot za gradba ako ima arhitekt,gradezen inspektor,vo forumot neka se javi ako saka da pomogne ako ne nemora a so stikercinja i nekoj ke me ucel kako se pisuva
Автоматски споено мислење:

Барај ? пребарувај пишам тема оружје излегува сосем друго
 
Последно уредено:

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
da ne si greska jas sum google i wikipedia i youtube zaedno ,pogledni sto pisuvam cudni makedonski zborovi i toa ne prepisuvam tuku direkno zborovi sto se upotrebuvaat ,nitu povtoruvam nitu od makedonski prikazni upotrebuvam a prasanjeto okolu gradenjeto sum go 6 pati prelistal zakonot za gradba ako ima arhitekt,gradezen inspektor,vo forumot neka se javi ako saka da pomogne ako ne nemora a so stikercinja i nekoj ke me ucel kako se pisuva
Автоматски споено мислење:

Барај ? пребарувај пишам тема оружје излегува сосем друго
Ако сакаш да видиш дали има тема за хип хоп,напиши хип хоп во тоа поле,или разлистај ги темите во делот Музика.
Зборот оружје е спомнат во многу теми,па затоа излегуваат повеќе резултати.
На форумите пожелно е да се користи кирилица.
Без запирки и со погрешни букви не си разбирлив.
Да си на Фемина форум,ќе добиеше илјада предупредувања,а и бан.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom