Сакам да знам!

Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.860
јас колку што знам нема пошто барав исто пред некое време и не најдов,освен ако сакаш да си купиш 3д принтер
На гугл со македонска поддршка кога барав имаше неколку фирми кај што пишуваше дека имаат 3д принтер и вршат такви услуги ми се чини дека беа од СК сите.
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
На гугл со македонска поддршка кога барав имаше неколку фирми кај што пишуваше дека имаат 3д принтер и вршат такви услуги ми се чини дека беа од СК сите.
мене единствено нешто што ми кажаа дека на машински имало нешо такво...сепак ако најдеш нешто пиши да знам :)
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.368
Сакам да знам кој беше бендот што свиреше вчера вечер во Сити Мол на ноќниот шопинг? Имаше 2 бенда, едниот свиреше до кај 10 и престана и после почнаа едни други дечки, клавијатура помладо дете, бубањ постар маж, на гитара ќелав дечко и убавица на бас и вокал :) Тие вторите ме интересира кои се.
Мажена е убавицата за гитаристот, нажалост :D.
Иначе, My soul session се викаат, а девојчето порано има свирено и во џез кавер бенд, многу често имаа свирки низ државава.

 
Т

Триптико

Гостин
2A што оди до Железара, оди до Ремедика или?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Мажена е убавицата за гитаристот, нажалост :D.
Иначе, My soul session се викаат, а девојчето порано има свирено и во џез кавер бенд, многу често имаа свирки низ државава.
Taпанарот е поубав
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
38
Поени од реакции
26
Возен ред Скопје-Велес, Велес-Скопје?? Поконкретно ми треба попладне воз од Велес до Скопје, само да не биде по жешкото, другите ги знам.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.720
Поени од реакции
1.477
Возен ред Скопје-Велес, Велес-Скопје?? Поконкретно ми треба попладне воз од Велес до Скопје, само да не биде по жешкото, другите ги знам.
Од Скопје кон Велес
14.30


17.10


20.12

Од Велес кон Скопје
15.18


21.07


23.04

За локалот неможам да најдам кога оди :)
 
Член од
13 февруари 2015
Мислења
102
Поени од реакции
161
Ако има некој што работи во Дрекслмајер - Кавадарци нека ми пише порака итно е
 
E

Epsilon

Гостин
Дали во Скопје има затворени базени шо работат од септември па натаму, каде се наоѓаат, колку се длабоки, должина и по колку пари се наплаќа?
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.720
Поени од реакции
1.477
Оние средства за чистење ласери од цд ром се ефикасни или бадијала фрлање на пари е ?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
link од најавната шпица на радио емисија 3 гонга.
(не верувам дека ги има некаде целите емисии од 70 години)
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Оние средства за чистење ласери од цд ром се ефикасни или бадијала фрлање на пари е ?
На времето имам користено, краткотрајни беа, за брзо време пак на исто се враќаше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom