СУГС Георги Димитров

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Како што гледам нема ваква тема, па сите што сме од Георги можеме да пишуваме тука :helou:
 
M

marsovka

Гостин
завршив таму мојата генерација беа џаболебарчиња кои доаѓаа на часови и завршуваа на лепе очи
Не знам ама за новиве генерации слушам дека биле апла braniacs
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
завршив таму мојата генерација беа џаболебарчиња кои доаѓаа на часови и завршуваа на лепе очи
Не знам ама за новиве генерации слушам дека биле апла braniacs

Ова се мислеше на такви као мене од наш клас емче =) ? :pos2::pos2:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
завршив таму и се изнаџаболебарив и на крај добро поминав :) ако ти се паднале моите професори со потчепнување на книгите убаво ќе си поминеш :) :pipi:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Завршив таму. Не памтам многу од средношколието. Досадно.
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.922
Поени од реакции
831
јА сум сеа прва год сеа за сеа топ е на трет кат сум прва 5..позз
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Jas zavrsiv vo Georgi...... mnoguuuuuu ubavi godini i ja pozdravuvam mojata klasna Karagozova hahahah:smir:
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Jas zavrsiv vo Georgi...... mnoguuuuuu ubavi godini i ja pozdravuvam mojata klasna Karagozova hahahah:smir:
И мене гласна ми беше Караѓозова:) Ептен ми се погоди и класот и професорите. Ептен супер си пројдов во средно. Сега на електро очајувам...
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
karagjozova bese glavna i odgovorna ali aj ja projdovme i nea nekako sea kje se zamaram so pedofilija:jaj:
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Му предава на некој Новка по математика? Ни дојде пред недела дена, викаат дека е добра. Anyone?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom