СУГС Јосип Броз -Тито

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
За нас е рокот демек до утре и 16ти, за вас не знам :) Фала многу, мој совет за вас - не бирајте математика :smir:

По ова гледам дека не си задоволна ? Или се лажам ? Еве јас ќе ти кажам ИЧ не сум задоволна и не можеле потежок да направат да му се невиди. Па и една ороспија ни се падна не смеев главата да ја свртам а камо ли да препишувам!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
По ова гледам дека не си задоволна ? Или се лажам ? Еве јас ќе ти кажам ИЧ не сум задоволна и не можеле потежок да направат да му се невиди. Па и една ороспија ни се падна не смеев главата да ја свртам а камо ли да препишувам!
Слушна што се случило во таа една „училница“, нели? :tapp:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ме убија у поим !!!:tapp:
Остај тоа, нека прават што сакаат ама после барем нека не не` прават глупи дека "ништо немало". Се нервирам само што учев толку а испадна не сум учела тоа што треба, а па колку што гледав вакви задачи во прирачникот, јок. <.<
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Остај тоа, нека прават што сакаат ама после барем нека не не` прават глупи дека "ништо немало". Се нервирам само што учев толку а испадна не сум учела тоа што треба, а па колку што гледав вакви задачи во прирачникот, јок. <.<
Само кажи ми дали ја реши последната со низите на први троцифрени и слично ? И се сложувам дека немаше скоро ништо од тоа во прирачникот !Каоооо вежбај НЗС и НЗД а задачине свемирски ! Фала богу што делиме мислење дека беше тежок зошто стварно ке си помислев дека сум невиден ПАПАК што мисли да оди на електро а не може 5ка да добие на матура .:toe:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Само кажи ми дали ја реши последната со низите на први троцифрени и слично ? И се сложувам дека немаше скоро ништо од тоа во прирачникот !Каоооо вежбај НЗС и НЗД а задачине свемирски ! Фала богу што делиме мислење дека беше тежок зошто стварно ке си помислев дека сум невиден ПАПАК што мисли да оди на електро а не може 5ка да добие на матура .:toe:
Joк, таа и таа со Ана ги оставив, тапа ептен, барем 2 да имам, ептен ми е шубе << Се осетив како да ме превариле, еве ти велам дека и јас што бев кај Драган две години немавме вежбано онакви задачи како на матурата :tapp:
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Joк, таа и таа со Ана ги оставив, тапа ептен, барем 2 да имам, ептен ми е шубе << Се осетив како да ме превариле, еве ти велам дека и јас што бев кај Драган две години немавме вежбано онакви задачи како на матурата :tapp:
3 задачи оставив онака не пипнати . 2 од веројатност и таа последната . Не знам што да кажам освен ќе бидам задоволна со 4ка и ништо не би ме изненадило ...за жал!
 
Член од
5 ноември 2009
Мислења
68
Поени од реакции
0
Aj cestito kraj na skolksa godina :D se gleame dogodina so nekoj, so maturantite sto ke ne napustat, Srekno ponatamu!
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Гледам оваа година побајаги опаднал критериум за примање во ЈБТ... Кога се упишувавме ние, мислам дека скоро и да немаше луѓе со просек помал од 5,00. Оваа година последните 180-190 примени се со успех послаб и од 4,3...
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ахх Коле ми го смениле.Нека мењаа што сакаа само Коле да го оставеа.Англиски исто ми ја сменија.Ваљда името беше Сања и Aчкоска рече и оваа на породилно ќе идела.Историја Драган ќе ми предавал.Социологија некој Јане и ми викаа ѕвер човек бил.Хемија коа ми кажаа ви ја сменија ми се стемни за момент.Си викам ако ми ја стаиле Олга го јадев.Ама некоја млада била и фина жена.Е исто нема више да ја гледам музичко Бети.Ќе видиме како ќе иде оваа година.Само од цело лето баш сеа најдоа да мењаат прозори.Смрзнав денес.:):)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ахх Коле ми го смениле.Нека мењаа што сакаа само Коле да го оставеа.Англиски исто ми ја сменија.Ваљда името беше Сања и Aчкоска рече и оваа на породилно ќе идела.Историја Драган ќе ми предавал.Социологија некој Јане и ми викаа ѕвер човек бил.Хемија коа ми кажаа ви ја сменија ми се стемни за момент.Си викам ако ми ја стаиле Олга го јадев.Ама некоја млада била и фина жена.Е исто нема више да ја гледам музичко Бети.Ќе видиме како ќе иде оваа година.Само од цело лето баш сеа најдоа да мењаат прозори.Смрзнав денес.:):)
Мене би ме чудело ако на време ги направат тоа :pos:

Географија која ти е? Да не е една со брк као Гоце Делчев, Љубица? Историја Драган ми беше мене класен, е тој е ЅВЕР човек, кај него имаш 5ка одма, кога одговараш гледа у вис плус смешки цело време кажува, ќе ти даде прекар за едно недела дена, спреми се :pos2: Јане социологија е супер исто, ама го имитира Драган и кај него каснење заборави, одма чим ѕвони излага :)

Која ти е хемија, Биљана, една ко Мортиша Адамс Фемили стајлинг? :D





Aх, JБT :place: како би се вратила сега да ми понудат, душа давам :(
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Мене би ме чудело ако на време ги направат тоа :pos:

Географија која ти е? Да не е една со брк као Гоце Делчев, Љубица? Историја Драган ми беше мене класен, е тој е ЅВЕР човек, кај него имаш 5ка одма, кога одговараш гледа у вис плус смешки цело време кажува, ќе ти даде прекар за едно недела дена, спреми се :pos2: Јане социологија е супер исто, ама го имитира Драган и кај него каснење заборави, одма чим ѕвони излага :)

Која ти е хемија, Биљана, една ко Мортиша Адамс Фемили стајлинг? :D





Aх, JБT :place: како би се вратила сега да ми понудат, душа давам :(
Географија ќе да е Љубица...хемија појма неам која е,утре иам со нејзе.
Иначе конечно у петок иам 4 часа.Се надевам нема да ми сменат ко лани.:):)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
И кај нас исто имаше масовен трансфер на професориве,по истите предмети ко кај вас ни отидоа до душа,ама ајде да видиме што ќе биде.
Иначе се надевам дека овој распоред не е конечен зашто ај што имам 3 пати 7 часа ама кај најдоа во петок 6:smir:
Баш ме занима какви се луѓево Ружа ни вика овие ќе не ставеле во ред ама ја баш и не и верувам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Географија ќе да е Љубица...хемија појма неам која е,утре иам со нејзе.
Иначе конечно у петок иам 4 часа.Се надевам нема да ми сменат ко лани.:):)
Sieg Heil! xD Тие откај тебе што се други националности нека се пазат :)
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Сакам да знам што станува со прозорците на гимназијата. Некој ги скршил па треба да се менуваат или им дошло времето?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom