СП 2018 - 1/8 финале: Хрватска-Данска

Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.267
Поени од реакции
25.719


Еве ги и составите
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
4.212
Поени од реакции
4.576
Ова е најдобра анализа досега за светсково. :pos:(y)
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
5.109
Поени од реакции
4.348
Добар почеток со гол:vozbud:
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
4.212
Поени од реакции
4.576
Рвативе, губат веќе
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.603
Поени од реакции
14.802
Ах бе кроасани :(
 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.341
Поени од реакции
1.619
Ладен туш за Хрвативе...
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
4.212
Поени од реакции
4.576
Значи овој Субашич, незнам како да го објаснам, некад знае да скине тешки зицери, ама коа ќе направи глупост, ништо не го пере.[DOUBLEPOST=1530468249][/DOUBLEPOST]Ај да си ибат векот, само што искритикува.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.159
Поени од реакции
41.876
Хрватска-Данска

Нема време за експертиза, нека победи подобриот......Хрватска :D
Добро бе, секако си има и општа тема, не мора да отворите само колку да се отвори. Ако има некој мерак да направи вовед, си отвара. Ако не, си има тема за коментирање.
Пишал една реченица и ајде :facepalm:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.501
Поени од реакции
33.387
Ракомет ли е фудбал ли е


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
23.949
Поени од реакции
36.921
Ке пишев уште пред почетокот на мечот, никогаш поубеден не сум бил во тоа дека коцкестиве идат даље.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
4.195
Поени од реакции
5.773
Добро бе, секако си има и општа тема, не мора да отворите само колку да се отвори. Ако има некој мерак да направи вовед, си отвара. Ако не, си има тема за коментирање.
Пишал една реченица и ајде :facepalm:
Не може се во една тема, добро е вака, попрегледно. Немаше време, ќе напишев вовед, ако имаш нешто против бриши ја.
 
На врв Bottom