СНЕЖНИ МОМЕНТИ - гласање

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од коцка, 7 јануари 2019.

?

Гласам за:

Анкетата е затворена понеделник во 11:53.
 1. Flatter

  4,2%
 2. Makaron

  16,9%
 3. Acid

  5,6%
 4. Ryan Gigs

  4,2%
 5. Петра П.

  5,6%
 6. Sass Ilic

  5,6%
 7. Toro.toto

  29,6%
 8. Lazarot

  15,5%
 9. Zornik

  4,2%
 10. коцка

  8,5%
 1. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.567
  Допаѓања:
  5.139
  На krkac, Scirea, Stefan-kobe и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. Bonnie and Clyde

  Bonnie and Clyde

  Член од:
  12 декември 2010
  Мислења:
  4.943
  Допаѓања:
  3.773
  @Makaron


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Makaron му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vidooq

  vidooq

  Член од:
  14 април 2012
  Мислења:
  22.110
  Допаѓања:
  32.986
  Не сум сигурен дали ова може да се квалификува како погодна слика за темава...

  Сликнато вчера.

  [​IMG]
   
  На Scirea, Скејтериште, Igorcemk и уште 7 други им се допаѓа ова.
 4. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.567
  Допаѓања:
  5.139
  Одлична фотка!!!! Браво!!!

  Може ама касно е за натпревар
   
 5. Скејтериште

  Скејтериште Компјутеџија

  Член од:
  29 март 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  во главно сите лсики се убави, ама 3-тата и 4-тата одоздоле се издвојуваат
   
 6. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.661
  Допаѓања:
  7.360
  На Илич е најтешка за реализација, а и добра фотка е, не е само мирна природа сликната, има акција. За мене таа е најдобрата фотка. После тоа коцка.
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  17.725
  Допаѓања:
  39.000
  Сликата на тото.тото е чист фетиш на секое македонче, во зима ретко кој видел убаво исчистен пат... можеби затоа оваа слика добила највеќе поени :)


  Шала на страна, сите слики се одлични (y)
   
  На коцка и Ivica^ им се допаѓа ова.
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.567
  Допаѓања:
  5.139
  @Toto.toto честито
  И бујрум тема чекаме :)
   

Сподели преку: