СДСМ - Политичка партија

Дали ви се допаѓаат пратеничките листи со кои ќе настапува партијата на следниве избори?

  • Да.

    Гласови: 7 11,1%
  • Не.

    Гласови: 42 66,7%
  • Можеле да стават и многу подобри кандидати.

    Гласови: 14 22,2%

  • Вкупно гласачи
    63
  • Гласањето е завршено на .
Член од
1 април 2018
Мислења
2.050
Поени од реакции
4.011

Каков кретен :facepalm:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.422
Поени од реакции
20.125
Од кале стигнаа информации дека на СДС им течело низ ногавица
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.422
Поени од реакции
20.125
можи поконкретно за што?
Молеле и колеле во амбасада горе, биле попарени и не добиле подршка која ја очекувале. Се спремаат за потоп според неофицијални извори. Јако ќе рока утре, внимавајте на медиумите да не испуштите некој детал :)
 
Член од
12 јули 2018
Мислења
1.452
Поени од реакции
4.562
Молеле и колеле во амбасада горе, биле попарени и не добиле подршка која ја очекувале. Се спремаат за потоп според неофицијални извори. Јако ќе рока утре, внимавајте на медиумите да не испуштите некој детал :)
А тие шо си мислеа, дека уште ќе ги галат и милуваат откако го одработија она за кое беа донесени на власт.. Немаат веќе употребна вредност, па ќе ги пуштаат низ вода, нека плачат колку сакаат.
Наводно и за Димитров имало бомби, затоа сега нервозен е изгледа.
А и Миленко пред недела дена ќе рокаше со Камчев, ама се премислија нешто.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.597
А тие шо си мислеа, дека уште ќе ги галат и милуваат откако го одработија она за кое беа донесени на власт.. Немаат веќе употребна вредност, па ќе ги пуштаат низ вода, нека плачат колку сакаат.
Наводно и за Димитров имало бомби, затоа сега нервозен е изгледа.
А и Миленко пред недела дена ќе рокаше со Камчев, ама се премислија нешто.
Ne očekuvajte od tipovi kako Kamčev da teraat pravdini.... za nego samo parite i čalamot se bitni
Автоматски споено мислење:

Молеле и колеле во амбасада горе, биле попарени и не добиле подршка која ја очекувале. Се спремаат за потоп според неофицијални извори. Јако ќе рока утре, внимавајте на медиумите да не испуштите некој детал :)
Denes i eminentem profesor mi najavi deka za utre ke imalo nešto....
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.233
Поени од реакции
4.409
Минов кажал да гласаат во Кавадарци за министер за земјоделие:pos:
Им го појебува и така нискиот рејтинг на севернокомуњарите во градот
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Срамота е што уште има луѓе што му аплаудираат и гласаат за Панчо Минов.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Не знам дали некој од вас приметил, ама сдс водат со фејк профилите на фејсбук. Буквално ги има со лопати да ги ринеш. Профили направени пред 10-15 денови, со 2-3 слики од интернет и 60-70 пријатели. Многу лесно воочливи. На секоја објава од п(а)орталите каде што се спомнати нивните ги фалат, ги величат, та срценца, та патетики. И обратно кога станува збор за опонентите, во главно вемеро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom