СДСМ - Политичка партија

Дали ви се допаѓаат пратеничките листи со кои ќе настапува партијата на следниве избори?

 • Да.

  Гласови: 7 11,1%
 • Не.

  Гласови: 42 66,7%
 • Можеле да стават и многу подобри кандидати.

  Гласови: 14 22,2%

 • Вкупно гласачи
  63
 • Гласањето е завршено на .
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.416
Поени од реакции
40.237
каде го праеле митингов :D ЕУ за тебе, бесплатно здравство низ цела европска унија.
 
Член од
29 март 2024
Мислења
385
Поени од реакции
773
Овие гомна од нација, дебили, предавници, наркомани, криминалци што уште се шлепаат со сдс на митинзи и 20 пратеници да добијат ке се радуваат.

сите шошонски партии ке ги соберат и све ке им дадат. Дури и 1-2 македонски министри да бидат пак ке бидат среќни.

нема лимит колку можеш национално да се продадеш за пари нема!
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.162
Поени од реакции
2.904
Овие гомна од нација, дебили, предавници, наркомани, криминалци што уште се шлепаат со сдс на митинзи и 20 пратеници да добијат ке се радуваат.

сите шошонски партии ке ги соберат и све ке им дадат. Дури и 1-2 македонски министри да бидат пак ке бидат среќни.

нема лимит колку можеш национално да се продадеш за пари нема!
Реално ако пробаат да го направат тоа мора војна, јбг или ние или они (албанци+сдсш} нека останат во државата барем да се знае.
 
Член од
3 септември 2010
Мислења
6.025
Поени од реакции
8.587
Што рече вашиот пријател Пахор?
 
 • Ми се допаѓа
Reactions: A__
Член од
29 март 2024
Мислења
385
Поени од реакции
773
Ајде нека ви се со среќа 15%. Вие ке се изгубите целосно, гнаса една сектичка.
Сите клетви од Македонскиот народ ви се удрија во глава кога највеќе ви требаше подршка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom