Ролери

Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Димитар, ако е таква работата јас сигурно те знам
Ако не грешам, имаш сестра која исто така рола? иле не?
Мислам дека знам кој си... нешто црвено да не носиш? за летово зборам...

Еден период од летово (4-5 недели) се дешаваше секој ден истите луѓе да ги гледам. Како на работа или факултет. Се познати фаци...

Се спремам нови тркалца да си купам, пошто овие на роцесов од возење ми се намалија 2-3 броја. Сега трлкацата се агресив :)
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
ne, nemam sestra. Ti zboris za ivan. Ako sakas da ti pratam moja slika i te ti tekne koj sum. Ako mozes prati mi i ti slika pa da vidime da ne se znaeme
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Имав дилема помеѓу тој што се викал Иван и помеѓу тебе. Сега со 90% сигурност знам кој си. Црн си, така? :)

ОК. Ќе се видме на стаза...
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Како тоа кој сум? :)

Ако те чуди од кај те познавам... ги имам неколку во глава кои биле најредовни на стаза и сум ги запамтил, а кога рече дека си бил еден од тие што се тркале, притоа твојот тим победил, ми стана јасно од прилика кој си. Марга ја познавам преку еден другар со кој ролав цело лето, а Марга е во тој тим, така е? :)
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
porano vozev eptem zarazno agressiv roleri imav rocess mislam deka bea....od ko se iskrshiv pauzirav ko dojdov ovdeka si zedov K2 fitness ama retko gi vozam
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
мене ролање не ми е специјалност, али затоа увек ја го давам еврото :)



а да не бев толку тромав и мрзлив ќе возев скејт, дефинитивно
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
денес си ја скршив шината со пто официјално ја затварам сезоната се додека не најдам нова шина или нови ролери....тоа би дошло...две недели!
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Офчар напиша:
мене ролање не ми е специјалност, али затоа увек ја го давам еврото :)



а да не бев толку тромав и мрзлив ќе возев скејт, дефинитивно
dobro de batka....zasto go iam nickot.....ja ke te naucam..........:pop:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
отворив сезона пак....влегов во саломон и си купив нови ролери и еден куп други ставри....сега кога ке примети мајка ми дека и одбиваат од плата...сум наебал
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Luge moram da se pofalam...od plostad do aftokomanda so roleri za 7 minuti personal best....po noviot most
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
абе....да се пофалам. Братучед ми се врати вчера од америка. Ми даде едно мало кутифче. Само тоа ми го донел. Кога го отворив видов керамички суви лагери, СКФ, најдобрите, најбрзите тие најмалце што грејат. Едвај чекам да изгрее сонце!
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Абе, се даде идеја штафета да правиме. Ќе собереме тим? Ајде и за тоа да направиме натпревар. Наредниот викенд например. Ејсид, таман ќе можеш и да ги донесеш ролерите да ги види другарчето.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
e mislam deka idejava za ova so rolerite e super... btw ja mn sakam roleri:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom