Рима има

  • Креатор на темата Thief
  • Време на започнување
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.884
...веќе никој не игра тука,
понижение им е по струка,
за ситен денар да зема,
седи на политика тема!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.765
Поени од реакции
1.379
Политиката сега е главна
ситуацијата ни е јадна
државава ни пропадна
голем рекет ја спопадна...

Но Бијонс е тука
кога некој кука
да му даде лек
ако фати запек.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.884
...види ја ти неа сега,
од главна тема бега,
кај па запек за дупе,
ти си опасно чупе!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.765
Поени од реакции
1.379
Бев опасно чупе
и по цели денови ме болеше дупе
оти за секс немав мера
оставав секој да тера..
:oleee::lolzz:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.884
...стара слава не важи сега,
а и газо сега ти е мега,
ама едно ти да знајш,
пред нешто некому да дајш,
таа што многу со пишување дави,
ни сега, ниту порано ништо не прави,
не мислев за колачи и кекс,
туку за безмерниот секс! :pos:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.884
не ја знам Рајна,
е некоја убајна?
со фризура трајна?
пази речник со „лајна“
ако не си нејзин фан
отиде во вечен бан! :facepalm:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.884
...@pozdrav eden topol ајде ќути,
овој @shutrak изгледа брзо се лути,
денов не му е баш розе,
ќе не земе меѓу нозе,
а рака на срце и тој е во право
се фативме со Кајгана здраво,
наместо овде да дремеме,
подобро да одиме да си легнеме,
и затоа со сета моја љубов, харизма и моќ,
ви посакувам добра ноќ! :sleep:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.765
Поени од реакции
1.379
Добра рима царува тука
на човек да му спопадне мука
хаххахаха...само се шалам
знаете дека не сум салам:kezec:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.189
Поени од реакции
4.884
... не знам, за вас сега
ама вечерва некаде ми се бега,
оти сум под голем стрес,
да не удри пак земјотрес,
кој пак ќе се ниша лево десно,
дај Боже да мине ноќва лесно!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
1.765
Поени од реакции
1.379
Браво Шутрак за римата твоја(y)
ја заслужи сега љубовта моја:backa:

:sekcza:
Ноќва ќе биде за двајцата нас

ќе се клецкаме до заден час:lolzz:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
21.239
Поени од реакции
13.969
,,,da kazheshe sega
,,,za ljubovta tvoja mega
,,,ke bidesh ofarbana
,,,vo boja bela
,,,nokjta ke pomine
,,,ko mig
,,,samo so eden klik
,,,zadnata chasha na seks
,,,ke ja popiesh na eks,,,
,,, :icon_mrgr: :zloo: :D
 
На врв Bottom