Рецензии

Сакате ли рецензии?

  • Сакаме!

    Гласови: 21 100,0%
  • Нејќеме!

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    21
  • Гласањето е завршено на .
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Вака сега Почитувани посетители на подфорумот Игри :

Би ве замолил на една анкета во врска со рецензиите.Имено јас веќе ви напишав две рецензии за Crysis и Gears of War,па би сакал да знам дали уопште читнавте нешто од тоа и пред се, дали би сакале и понатаму да гледате вакви поопширни македонски рецензии.
Сите знаеме дека Ентер не го бива и дека сите рецензии се или крадени од некој гејмерски сајт,или директ од описите на developer-ите на игрите :)
По блогови има по некоја кратка рецензија (ако може да се нарече така) но таму пред се си пишуваат само за убавите игри и прилично субјективно :)

Значи прашањето е
Сакате ли рецензии?

Ајт гласајте недела дена,јас ќе ја припремам и Pro Street рецензијата, а ако се изгласа повеќе за Сакаме! (макар и за 1 глас) во иднина ќе добивате:helou:

А за темава да бидете и вие активни со коментари,овде можете да побарувате рецензии, и секако кој е во можност да снадбува со материјал за рецензии (игрите на двд :))
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Напрај шо не прашуваш:):):)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не поентата е вистински да си пишете зашто рецензија се пишува за саат време најмалце,не би се нафаќал ако вие не ги читате или само би ги прескакале :)
Значи како и да гласате јас сум среќен :)
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
јас би сакал некој да прави ама мене би ме мрзело :) ... така да нека биде по избор :smir: ... т.е. кој како сака
 

fire.strtr

The Prodigy
Член од
28 февруари 2008
Мислења
149
Поени од реакции
0
Секако дека сакаме и ја подржувам идејава... редно беше да прочитаме некоја асална рецензија зошто овие од ентер се .... No Comment
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Може,може.....само немој како во списанијата...графика енџин и слично на 10 стр. задржи се повеке на приказната, игривоста, проодноста....
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Зашто си стаил избор НЕЈЌЕМЕ! во анкетата??? :)

Турај рецензии, не прашуј! :):):)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ќе турим бе :)
Првиве две беа за проба,еве читнете па пишете што мислите дека треба подобро :)
Очекувајте пообемни од сега па натака,конкретно вчера читав рецензија за ProStreet од едно странско списание и бев прилично разочаран од неквалитетот,никакви детални информации зашто играта не ја бива,а од мојот омилен рецензент :(
Не дека јас ќе пишувам екстра квалитетни ама очекувајте прилично разработени во детали :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom