Репрорамирање на хардвер

Дискусија во форумот 'Програмирање и програмски јазици' започната од gurba860, 20 март 2017.

 1. gurba860

  gurba860

  Член од:
  22 јуни 2014
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  8
  Добар ден не знам дали сум на содветно место но ке прашам . Вака сеа се работи за електронски пињон кое мери вертежите на деферинциал на товарните возила тоест камјон . Прасањето мие е дали има некој содветен хардер софтвер и позавање во таа област за да му се сменат некои податоци на него деловите мозам да ги набавам но немам позавање . Се работи за добра зделка посто у мк нема ни никој кој прави тоа но и пошироко на балкан . Бисакал да има некој кој се занимава со програмиранње да бодеме во контакт за подетални инфо
   

Сподели преку: