Религиски podcast во Македонија за одредена тема или актуелен настан

Член од
19 ноември 2021
Мислења
6
Поени од реакции
1
Здраво на сите... Би сакал да прашам дали освен овие дискусии по форумите, различни сајтови за религии, некаде во Македонија постои религиски подкаст каде на одредена тема или настан разговараат следбениците на различни религиии во живо-онлајн?

Поздрав
 

Хептаграм XI

Ιερός Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
9.382
Поени од реакции
8.495
Тука на подфорумов Религија и те како знае да биде живо и онлајн, само да се погодат вистински субјекти кои ќе дебатираат, по можност од различни религии и учења :)
 
Член од
19 ноември 2021
Мислења
6
Поени од реакции
1
ОК...
Автоматски споено мислење:

Мојата идеја е да се организира вакво нешто, доколку успеам во тоа тука ќе објавам... Поздрав.
Автоматски споено мислење:
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.940
Поени од реакции
9.123
Мојата идеја е да се организира вакво нешто, доколку успеам во тоа тука ќе објавам... Поздрав.
Автоматски споено мислење:
Сериозно сакаш да започнеш Трета Балканска Војна ?
Сериозно мислиш дека има капацитет за такво нешто на Балканов ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom