Реклама на наши YOUTUBE видеа и размена на Subscribe и Like да си помогнеме и подржиме!

Член од
26 мај 2015
Мислења
459
Поени од реакции
246

Не-го-знам

svetac ivan iscelitel
Член од
3 мај 2015
Мислења
529
Поени од реакции
224
Reketar da stavish i voice. Ne kje da e losho plus podobri kvalitet na slikata napraj intro i bidi zabaven(interesen) !
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
459
Поени од реакции
246
Reketar da stavish i voice. Ne kje da e losho plus podobri kvalitet na slikata napraj intro i bidi zabaven(interesen) !
Ke bide i toa sea pocnuvam malce da se priviknuvam da vidam sho kako ucam nekoj programi za intro i drugi... a i tolku se moznostite eden laptop mi e i3 so vgradena graficka i nemam nekoj golem izbor. Za pocetok e dobro i ova
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
459
Поени од реакции
246
Многу малце луѓе што е работава во Србија луѓе многу поактивно посериозно луѓе пари прават живеат од youtube :( Kaj nas vo Mk mnogu pesimisticki se gleda na ova :(
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.624
Поени од реакции
6.364
Ново клипче, малце едноставен без музика но не сакам да си имам проблеми со прекршување на авторските права. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom