Реклама на Турски Рокетсан!

Член од
18 февруари 2008
Мислења
2.201
Поени од реакции
86
Атина нервозна заради рекламна кампања на Турската фирма Рокетсан,која ги произведува проектилите земја земја Јилдирим.Сликава наводно била на сајтот на Рокетсан јас побарав не видов ама ете кај Атињаните ги удрило на нерва.Зградава позната? :)

http://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=10294&Itemid=141
 

oon

Член од
3 ноември 2008
Мислења
2.800
Поени од реакции
1.031
:pos2::pos2::pos2: лелееее еј закон се турциве:pos2: хахахахахаха:pos2:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.152
Експлозија одекна пред зградата на грчкиот Парламент

Во продолжение со темата...

Експлозија одекна пред зградата на грчкиот Парламент


Експлозија одекна вечерва во близина на споменикот на незнајниот јунак пред зградата на грчкиот Парламент во Атина, изјавија полициски извори.Во експлозијата нема ранети и загинати лица, а нанесена е незначителна материјална штета.

Кусо пред експлозијата непознат маж се јавил во редакцијата на весникот „Елефтеропитија“ и предупредил дека во канта за отпад во близина на споменикот е поставена експлозивна направа.

Реонот околу местото на експлозијата е затворен од полицијата.

:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:

Ах да беше само вистинска сликава...Ај можеби во скоро време ќе се исполни...:vozbud::vozbud:
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
277
Во продолжение со темата...

Експлозија одекна пред зградата на грчкиот Парламент


Експлозија одекна вечерва во близина на споменикот на незнајниот јунак пред зградата на грчкиот Парламент во Атина, изјавија полициски извори.Во експлозијата нема ранети и загинати лица, а нанесена е незначителна материјална штета.

Кусо пред експлозијата непознат маж се јавил во редакцијата на весникот „Елефтеропитија“ и предупредил дека во канта за отпад во близина на споменикот е поставена експлозивна направа.

Реонот околу местото на експлозијата е затворен од полицијата.

:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:

Ах да беше само вистинска сликава...Ај можеби во скоро време ќе се исполни...:vozbud::vozbud:
Рокетсан за троа ја промашил зградата...:)
 
S

smart ass

Гостин
А од која се плашат повеќе гејците...од таа со 300км домет,ил таа 150км...

Како ли реагираат??
 

nako

No1
Член од
22 јануари 2006
Мислења
917
Поени од реакции
35
Атина нервозна заради рекламна кампања на Турската фирма Рокетсан,која ги произведува проектилите земја земја Јилдирим.Сликава наводно била на сајтот на Рокетсан јас побарав не видов ама ете кај Атињаните ги удрило на нерва.Зградава позната? :)

http://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=10294&Itemid=141
The roof the roof the roof is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn
 

Kajgana Shop

На врв Bottom