Револуција на True Crime жанрот

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.837
Поени од реакции
4.843
Уште еден предлог од Нетфликс, I'm a killer. Накратко за серијата имам пишано во друга тема:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom