Реалити „Задруга“

Ф

Флеш

Гостин
Мики иде кучиии:pos: Тешка будала кој изгради кариера и живее од реалити шоуа веќе 10 години ......Само легенди се само маваат у глава.

 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Мики иде кучиии:pos: Тешка будала кој изгради кариера и живее од реалити шоуа веќе 10 години ......Само легенди се само маваат у глава.

Го замразив овој. Многу се прави дека е силен.
 
K

kicodarker

Гостин
Имам една тетка, која го следи овој шунд, ќе си ја најде по коментари на фб за серијалов, така ги има простудирано ликовите,секој ден им лепи по некој коментар и морални критики на онаа бескорисна раја на тв. Сакам да кажам, со далјинското ќе одберам што да гледам, ама роднините ти се рандом.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Очекувам тесна битка за победник помеѓу Луна и Давид.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Нека заврши и никогаш веќе нека не почне.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
NAJVEKE MI SE DOPAGJA VO OVA SOU KRISTIJAN GOLUBOVIC SMETAM DEKA E MNOGU SILEN,DEKA E HRABAR,MAFIJAS I VERUVAM KAKO JAS TAKA I SITE VIE DEKA E NAJDOBAR,NAJPRAVICEN SEKOGAS E SMESEN I INTERESEN SO NEGOVITE AKCIONI PRIKAZNI SE NADEVAM DEKA KE JA ZEME GLAVNATA NAGRADA NAVIVAM ZA NEGO.
KIKI NI TE VOLIMO MAKEDONCI/
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Задруга почнав да пратам од пред неколку месеци.
Почнав сасвим случајно.
Идам сваки втори ден кај татко ми на ручек.
Кај него секогаш идеше Задруга на ТВ.
Дома имам ТВ, ама го користам само за твич, Џаст Талкинг категорија, да гледам цицки.
Или да гледам СтарТрек: Некст Генерација.
А дека имам и добро озвучење.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Читав дека уште наредна сезона ќе имало и толку ќе прекинат со Задруга. После нешто ново ќе смислел Митровиќ газдата на Pink.
 
Ф

Флеш

Гостин
Читав дека уште наредна сезона ќе имало и толку ќе прекинат со Задруга. После нешто ново ќе смислел Митровиќ газдата на Pink.
Сеа е 2023 .... Уште ја даваат ...

И тоа со претплата :pos:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Жељко газдава на Пинк бил во Задруга и ги замолил преиодов да се воздржат учесниците од расправии, навреди.. дека нема да ги толерирал таквите работи. Некаде пред крај сезона било и им кажал дека можеби наредна сезона Задруга нема веќе да има и ако се продолжи со ријалити програм ќе размислеле тоа да биде нешто изменет концепт од ова.

Имаше и видео на Јутјуб од ова.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Сепак последниот конечен збор од Вучиќ е Pink да прекине со емитување на Задруга. Жељко секако мора да го послуша и за 10 дена ќе завршува Задруга.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Го излажаја народот . Какво укинување на ријалитиво еве нова сезона со ново име. Божем имево беше проблемот.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom