Раце

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.077
Поени од реакции
16.248
НЕ знаев каде да ја ставам сликата па решив ете нова темичка. Ме фасцинираат линиите на рацете па си реков да го земам апаратчето и да сликнам нешто низ дома. Дали сте размислиле за нешто такво како тема? Извинете ако требаше да оди ова во некоја др фотографска тема. Добро би ми дошла критика. Позз



race5 by DeviAngelMKD, on Flickr
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Рака што дава не се суши
---------
Е сега да се јави некој од форумов што знае да гледа на линииве на дланките па да сите почнеме да праќаме свој слики.Ама овие ми ептен ќумурџиски изгледаат,како во почеток на мојте први работни години како ложач,кога зградите во центар повеќето беа со самостално парно-т.с.водено затоплување а котлите работеа на јаглен.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.077
Поени од реакции
16.248
Рака што дава не се суши
---------
Е сега да се јави некој од форумов што знае да гледа на линииве на дланките па да сите почнеме да праќаме свој слики.Ама овие ми ептен ќумурџиски изгледаат,како во почеток на мојте први работни години како ложач,кога зградите во центар повеќето беа со самостално парно-т.с.водено затоплување а котлите работеа на јаглен.
не се ќумурџиски туку на стар човек а не се ни од мене, целта не е да праќаме слики да ни ги читаат туку онака фотографска тема :) линии на раце,тело и остало... сепак фала за каква таква критика :) позз
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
не се ќумурџиски туку на стар човек а не се ни од мене, целта не е да праќаме слики да ни ги читаат туку онака фотографска тема :) линии на раце,тело и остало... сепак фала за каква таква критика :) позз
Анчо не те критикуваше туку те тролаше, деновиве е у трол mode :) Иначе не сум запознаен со овоj вид на фотографиjа но ќе напраам неколку слики и ќе ги поставам
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.077
Поени од реакции
16.248
Анчо не те критикуваше туку те тролаше, деновиве е у трол mode :) Иначе не сум запознаен со овоj вид на фотографиjа но ќе напраам неколку слики и ќе ги поставам
Знам свесен сум ама има еден поим Don't feed the troll =)
 
Член од
12 септември 2012
Мислења
70
Поени од реакции
72


Ми се допаѓа сликата со рацето, но и ови фотографии со раци од родители и нозе од деца ми се мнооогу добри.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom