Рандом .gif слики

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.843
Како што пишува во насловот, овде постирајте ваши рандом .gif слики :)
Сум видел и на други форуми вакви теми, па мислев и овде фали малце хумор :) Јас ќе постирам по десеттина секој ден, па и вие покажете што имате :) 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.644
Поени од реакции
4.843
Супер тема само што многу секочат сликиве преоптоварено е многу кога се сликлите една до друга аимации
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.843Супер тема само што многу секочат сликиве преоптоварено е многу кога се сликлите една до друга аимации
Почекај да се "load" сликите, кочењето е само првиот пат, после ке бидат лоадирани и нема да кочи кога ке ја упалиш пак темата. Барем кај мене е така.
 
На врв Bottom