Рамштајн - 24.05.2024 - Ушче Парк Белград

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.192
Поени од реакции
5.058
slabi se avalon za nesto vakvo a i vo mk nema tolki pari/luge pa ni uslovi, eventualno gradski... za ovaa produkcija ti trebaat gradovi so po 2M narod minimum i pari da platat 100e plus karta... samo tehnickiot del i piotehnikata e 200k evra za shouto...
Немора Рамштајн да бидат има миљон бендови што може да ги донесат и да има народ у Скопје.

Зборам бендови што не биле, преку кур од Били Ајдол или Вајтснејк :icon_lol:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.271
Поени од реакции
22.472
Немора Рамштајн да бидат има миљон бендови што може да ги донесат и да има народ у Скопје.

Зборам бендови што не биле, преку кур од Били Ајдол или Вајтснејк :icon_lol:
kako i za se drugo nema organizacija... avalon se pola sega za zal daniel bese vo golema mera glavniot covek, on patuvase so muzicarite, on gi dogovarase koncerite, boban porano poveke administracija terase...

kako i da e, trendot sto jas go zabelezuvam e deka site muzicari imaat cena plafon denes zasto veke nema pari od cedinja itn...
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
нешто се знае за нас што купивме карти преку efinity.rs дали со тоа ќе се влегува треба да за направи замена за карта или како?
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
531
нешто се знае за нас што купивме карти преку efinity.rs дали со тоа ќе се влегува треба да за направи замена за карта или како?
QR kod bar kod imas da isprintas?
Автоматски споено мислење:

QR kod bar kod imas da isprintas?
PDF na tel imaj i hartiena kopija.

Ulaznice možete direktno pokazati iz PDF dokumenta koji ste dobili u mejlu
( nemojte koristiti screenshot-ove ulaznica i QR koda ).

Ulaznice možete da aktivirate u e_Finity aplikaciji koje ćete na ulazu na događaj pokazati direktno
iz aplikacije.

Ulaznice možete odštampati direktno iz PDF dokumenta u optimalnom kvalitetu
 
Последно уредено:
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.624
Поени од реакции
5.599
И да има, па и да имам со кого не би отишол. Реткост е да отидам на било каков концерт а друго ако би се одлучил за концерт би било за нешто друг тип жанр музика, трето освен Du Hast и онаа Ramstein не им знам други песни.
Aj da gi podnauchish!
Legenda od pesniche

 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
531
И да има, па и да имам со кого не би отишол. Реткост е да отидам на било каков концерт а друго ако би се одлучил за концерт би било за нешто друг тип жанр музика, трето освен Du Hast и онаа Ramstein не им знам други песни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom