Рамна Земја?

Red Zurla

Kill The Programming
Член од
29 јули 2021
Мислења
1.205
Поени од реакции
3.129

Attachments

Последно уредено:

Red Zurla

Kill The Programming
Член од
29 јули 2021
Мислења
1.205
Поени од реакции
3.129
Член од
28 август 2009
Мислења
1.147
Поени од реакции
1.988
Ај у рамна земја веруваш, ок е.

Како може да не веруваш дека постојат вулкани? Клипови ставаш дека се превара? Има луѓе веруваат или не веруваат во Господ. Ти не веруваш во вулкани бе здрав ли си? Не ми е јасно човече. Сега имаше ерупција во Шпанија или кај и да беше, луѓе евакуираа, куќи и коли изгубија, со денови и недели идеше на вести и на нет.

Сите клипови се истите што си ги пратил, и башка кој е овој бе, кој канал е ова? Кој извор е ова? Зошто сакаш да веруваш у заговори, дека некој тебе те ебе и лаже? Живеј живот краток е доста се замараш со ова. Нели глеаш дека кур ги боли сите? Сам си коментираш. Едно е да правиш дискусија и да има нешто за што да се збори па макар и да е фантазија. Ти си многу упорен и нападен.

Земи излези малце попиј некоја олабави со ова.
Screenshot_2.png

:tapp:
 

Red Zurla

Kill The Programming
Член од
29 јули 2021
Мислења
1.205
Поени од реакции
3.129
Ај у рамна земја веруваш, ок е.

Како може да не веруваш дека постојат вулкани? Клипови ставаш дека се превара? Има луѓе веруваат или не веруваат во Господ. Ти не веруваш во вулкани бе здрав ли си? Не ми е јасно човече. Сега имаше ерупција во Шпанија или кај и да беше, луѓе евакуираа, куќи и коли изгубија, со денови и недели идеше на вести и на нет.

Сите клипови се истите што си ги пратил, и башка кој е овој бе, кој канал е ова? Кој извор е ова? Зошто сакаш да веруваш у заговори, дека некој тебе те ебе и лаже? Живеј живот краток е доста се замараш со ова. Нели глеаш дека кур ги боли сите? Сам си коментираш. Едно е да правиш дискусија и да има нешто за што да се збори па макар и да е фантазија. Ти си многу упорен и нападен.

Земи излези малце попиј некоја олабави со ова.
Прегледај го приврзокот 319208

:tapp:

Спореди "топење карпи" на 1000° и на 3000° и сам заклучи... Можеш да веруваш во што сакаш к.р ме боли :pos:
На 2:45 мин.


И ова:
 

Attachments

Последно уредено:

Red Zurla

Kill The Programming
Член од
29 јули 2021
Мислења
1.205
Поени од реакции
3.129
Последно уредено:

Red Zurla

Kill The Programming
Член од
29 јули 2021
Мислења
1.205
Поени од реакции
3.129

Kajgana Shop

На врв Bottom