Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

Член од
12 март 2009
Мислења
19.712
Поени од реакции
15.583

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.124
Поени од реакции
18.110
Која верзија на химна беше ова?
Самоубиствени нагони...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.496
Поени од реакции
80.561
Ќе летаат од паркинзи или од пријавница на ПИОМ ако навиваат
Сега видов видео, еден навивач носел знаме од Кутлеш, и одма му се залепиле од обезбедувањето да го тргне да не провоцира.
Човекот успеа да го сочува знамето и да не излезе од сала, али луѓето околу него само немо го посматраа, никој не изреагира или барем да се побунеше...

Дно :facepalm:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.688
Поени од реакции
5.306
како планира Кузмановски да игра бундеслига јас стварно не знам... освен ако не планира да подава шишиња вода и крпи за тајмаут, као имењакот негов од Крушево.. начисто е пропаднат...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Сега видов видео, еден навивач носел знаме од Кутлеш, и одма му се залепиле од обезбедувањето да го тргне да не провоцира.
Човекот успеа да го сочува знамето и да не излезе од сала, али луѓето околу него само немо го посматраа, никој не изреагира или барем да се побунеше...

Дно :facepalm:
Не треба да те чуди вакво нешто, затоа и се игра каде што се игра утакмицава. Не би ме чудело и 80% да се есдеес членови на трибина, за да бидат фер и коректни према браќата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не треба да те чуди вакво нешто, затоа и се игра каде што се игра утакмицава. Не би ме чудело и 80% да се есдеес членови на трибина, за да бидат фер и коректни према браќата.
Да, во општина ги дале картите, пиша некој погоре а точно е дека кога игравме на гости Сириза ги раздаде по свои членови.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Откако го извади Борко, ја свртевме. Исто беше очаен и против Турција. Откако ги пратам нашите ракомет, дали 3-4 добри партии имал. Како ли се прелажале Барселона и Рајн Некар па што го купија пред неколку сезони?
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
2.255
Поени од реакции
6.451
Да, во општина ги дале картите, пиша некој погоре а точно е дека кога игравме на гости Сириза ги раздаде по свои членови.
Не на членови туку на фетски ракоментни школи, бар така мидлам дека прочитав.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Види ги бе, место да гледаат ракомет тие за картите и за политика зборат. :pos:
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.050
Поени од реакции
4.011
Овој Крстевски кога и да го гледам, ми се чини ќе падни во секој момент, ќе се искрши.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.242
Поени од реакции
8.312
Abe koj talenti gi imame nie. Pretpostavuvam niz site kategorii na treninzi sto pominale trenerite im bile apla zatucani so nekoj sfakjanja od 80-te. Pa i uste trener Cervar ako ti bil vo karierata unakazen si za navek. Igracive se trenirani da bidat postari vo pikot na digitalnata komunikacija.

Koga ke vidam bek vo akcija so ukrstuvanje kako se vrakja na sredina na sala mislis ako zeme zalet od tamu ke go ubie golmanot i gol ke dade. Abe tugj sram me jade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom